یکشنبه, 24 شهریور , 1398
0:19:38 - شنبه 8 تیر 1392
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس دادگستری بستک در جمع نمازگزاران جمعه ،شهدای هفتم تیر الگوی اخلاق هستند
شنبه زاده  در جمع نمازگزاران جمعه در مسجد امام علی (ع) ،شهدای هفتم  تیر را الگوی اخلاق معرفی کردند. به گزارش جهانگیریه ، کارکنان اداری و قضایی در نماز جمعه شهرستان بستک در مسجد امام علی (ع) حضور یافتند در این مراسم باشکوه معنوی شنبه زاده رئیس دادگستری شهرستان بستک پس از عرض تبریک به […]

شنبه زاده  در جمع نمازگزاران جمعه در مسجد امام علی (ع) ،شهدای هفتم  تیر را الگوی اخلاق معرفی کردند.

8888

به گزارش جهانگیریه ، کارکنان اداری و قضایی در نماز جمعه شهرستان بستک در مسجد امام علی (ع) حضور یافتند در این مراسم باشکوه معنوی شنبه زاده رئیس دادگستری شهرستان بستک پس از عرض تبریک به مناسبت نیمه شعبان و تشکر از همکاری و تعامل امام جمعه شهرستان حاج آقا منصوری با دستگاه قضایی ، شهدای هفتم تیر را الگوی اخلاق معرفی و اظهار داشتند ، که دشمنان اسلام بر این باور بودند که با ترور و شهادت شهید بهشتی و یاران وفادارش موجب اختلال در امر قضاوت و عدالت هستند لکن آنرا نمی دانستند که مردم ایران با در نظر گرفتن اصل اسلام همیشه بهشتی وار فکر و بهشتی وار عمل می نمایند و امروزه نیز   بحمد الله دستگاه قضا راه آن شهید بزرگوار را دامه می دهد .

سپس شنبه زاده افزود ، که موضوع پیشگیری از وقوع جرائم یکی از مهمترین موضوعات مورد توجه دستگاه قضایی کشور بوده و ائمه محترم جمعه می توانند نقش بسیار ارزنده ای در این مهم داشته باشند ، سپس ایشان خاطر نشان کرد که در خصوص جرائم مواد مخدرمی بایست هوشیار بود و اطلاع رسانی در خصوص آثار و عواقب مصرف مواد مخدر خصوصاً مواد صنعتی که آثار بسیار مخرب در روح و جسم فرد مصرف کننده دارد نمود و فرزندان و جامعه را از خطر بزرگ آن آگاه نمود.

همچنین شنبه زاده نگرانی خود را در خصوص آمار بالای دعاوی خانوادگی و خصوصاً طلاق در دادگستری شهرستان بیان نمود و اظهار داشت که با توجه به اینکه اساس و بنیان هر اجتماع خانواده می باشد لذا همه در مقابل این موضوع مسئول هستند و باید همکاری و تعامل ارزنده ای در موضوع کاهش اختلافات خانوادگی برداشته شود.

رئیس دادگستری بستک بیان کرد، همانطوریکه دین مبین اسلام بر استحکام خانواده تاکید دارد می بایست همه ما نیز به عنوان مسلمان در جهت سازش بین جوانان همکاری نمائیم و خدای ناکرده هیچگاه با جانب داری خود موجبات تشدید اختلافات خانوادگی بین زوجین نگردیم

شنبه زاده از  امام جمعه شهرستان بستک درخواست نمودند که همایشی با حضور همه ائمه جمعه و جماعات شهرستان در جهت راهکارهای کاهش طلاق برگزار نمایند چرا که حفظ بنیان خانواده بر همگان واجب می باشد.

رئیس دادگستری بستک  در پایان از مامورین انتظامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و اداره اطلاعات بخاطر امنیت در شهرستان بستک تقدیر و تشکر نمودند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /