دوشنبه, 7 مهر , 1399
13:31:39 - یکشنبه 13 دی 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهادت شیخ نمر هدیه کریسمس آل سعود به غرب / آل سعود حکومتی بر پایه ارعاب و توحش
بنای ظلم آل سعود و وهابیت به حق خون های به ناحق ریخته شده بزودی زود فرو خواهد ریخت و خون پاک شیخ نمر و باقی همرزمانش دامن خبیث وهابیت را خواهد گرفت.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه، شهاب زمانی طی یادداشتی به سایت جهانگیریه نوشت: در ایام وحدت بین شیعه و سنی و در آستانه سال نو میلادی ، آل سعود با به شهادت رساندن “آیت الله شیخ نمر باقر النمر” روحانی برجسته شیعیان عربستان هدیه کریسمس خود را به غرب داد.

 

این هم یک آزمون برای سازمان های به اصطلاح حقوق بشری که البته وضعشان معلوم است.مطمئنا شیطان بزرگ آمریکا ، روباه پیر انگلیس ، اسراییل غاصب جعلی و کودک کش در این قضیه دخالت داشته اند.از آنجا که تاثیرگذاری ایران در منطقه به شدت افزایش پیدا کرده است عربستان و متحدانش نیز تلاش می کنند تا به مسلمانان و علی الخصوص ایران ضربه وارد کنند.این اقدام نشان دهنده اوج درماندگی آل سعود در برابر قدرت منطقه ای ایران است.

اعدام با شمشیر؟!؟ گردن زدن و تیرباران آن هم در روزهای آغازین سال نو میلادی؟ این وهابی های صهیونیستی چه قصدی دارند که با نام اسلام گردن میزنند؟ آیا این خائنان به حرمین هدفی جز به تصویر کشیدن و بد جلوه دادن نام اسلام در اذهان عمومی جهان دارند؟

آنها از اینکه اسلام واقعی در دورترین نقطه دنیا در حال رویش است ترسیده اند.اینچنین مجبور شده اند که ماهیت اصلی خود را آشکار کنند تا لکه ننگی بر پیشانی خود بگذارند چون بویی از انسانیت نبرده اند.آل سعود با این حماقت ، آتش خشم مسلمانان از وهابیت و تروریست را شعله ور کرد.

آل سعود حکومتی بر پایه ارعاب و توحش است و حوادث اخیر نشان دهنده ضعف و ناتوانی در اخذ تصمیم عقلانی است.افکار منحرف و ضد عقلی وهابیت است که اینگونه اقدامات را زمینه سازی و اجرا می کند.جهان اسلام باید با این تفکر مبارزه کند.در حال حاضر موقعیتی مناسب برای رسوا کردن این خط فکری شیطانی ایجاد شده است.

رژیم سعودی به شدت عصبانی شده.به دلیل اینکه در عراق و سوریه ناکام ماند ، جنگ یمن را نتوانست طبق اهداف خود پیش ببرد ، با حراج نفت خودزنی اقتصادی کرد و با شهادت بزرگانی چون شهید شیخ نمر ، خودزنی سیاسی کرد.چوب خدا صدا ندارد.لازم نیست به تاریخ گذشته نگاه کنید ، سرنوشت صدام نمونه بارزی بود.

وعده خداوند حق است.باطل و آل سعود و اسلام آمریکایی محکوم به شکست هستند.هرجا افراط ریشه دوانید اینگونه فجایع اتفاق می افتد.عربستان منتظر پیامدهای زیان باری باشد.ننگ بر شما که 2016 را با اعدام آغاز کردید.جلادان وهابی هم به سزای کار خود خواهند رسید.

بنای ظلم آل سعود و وهابیت به حق خون های به ناحق ریخته شده بزودی زود فرو خواهد ریخت و خون پاک شیخ نمر و باقی همرزمانش دامن خبیث وهابیت را خواهد گرفت.قطعا عربستان را پشیمان خواهیم کرد.در پایان: هر که با آل علی درافتاد ورافتاد.

وَ لا تَحَسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللهِ اَمواتًا بَل اَحیآءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقون

انتهای پیام/

بر چسب ها: , ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /