سه شنبه, 8 مهر , 1399
23:21:22 - چهارشنبه 5 تیر 1392
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شیبانی خبر داد ،همایش امام مهدی(عج) و بیداری اسلامی در بستک برگزار می‌شود
.  همایش امام مهدی(عج) و بیداری اسلامی با حضور آیت الله نعیم ابادی  در بستک برگزار می شود  سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک در گفتگو با خبرنگار جهانگیریه از برگزاری همایش امام مهدی(عج) و بیداری اسلامی هشتم تیرماه سال جاری در شهرستان بستک خبر داد. حجت‌الاسلام عبدالرضا شیبانی در این خصوص گفت: همایش […]

.  همایش امام مهدی(عج) و بیداری اسلامی با حضور آیت الله نعیم ابادی  در بستک برگزار می شود

 سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک در گفتگو با خبرنگار جهانگیریه از برگزاری همایش امام مهدی(عج) و بیداری اسلامی هشتم تیرماه سال جاری در شهرستان بستک خبر داد.

حجت‌الاسلام عبدالرضا شیبانی در این خصوص گفت: همایش امام مهدی(عج) و بیداری اسلامی با حضور آیت الله نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس، حجت الاسلام و المسلمین حسین مرشدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، جمعی از علمای شیعه و سنی، علاقمندان و عموم مردم برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به تجلی ویژگی نخست بیداری اسلامی در دعای ندبه، فرازهایی از این دعای شریف را بررسی کرد و گفت: خواسته هایی که در این دعای مبارک مطرح می شود از ریشه کن ساختن ستم و ستمگران گرفته تا راست کردن ناراستی ها ، برطرف ساختن انحراف ها، احیای سنت ها و فرایض همگی شامل خواسته های همه مسلمانان اعم از شیعه و سنی می شود.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک در خصوص ویژگی دیگر بیداری اسلامی در ایران، افزود: امام راحل که رهبری این بیداری را بر عهده داشت، مشروعیت خود را از نیابت از امام زمان(عج) یافته بود، چراکه نیابت ایشان در زمان غیبت به عهده فقها گذاشته شده است و او نیز با ایفای نقش خود به بهترین وجه این بیداری را هدایت کرد و انتظار مثبت ظهور را به نمایش گذاشت.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /