سه شنبه, 6 خرداد , 1399
19:14:27 - چهارشنبه 13 آذر 1392
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عاملان قتل و آدم ربایی در بندرعباس اعدام شدند
با حکم دادگاه کیفری استان هرمزگان و دیوان عالی کشور و تنفیذ آن توسط رئیس قوه قضائیه، عاملان جنایت قتل و آدم ربایی که منجر به دو فقره قتل عمد شده بودند در بندرعباس به دار مجازات آویخته شدند.        در این جنایت که در سال 87 رخ داده بود، قاتلین با اقدام […]

با حکم دادگاه کیفری استان هرمزگان و دیوان عالی کشور و تنفیذ آن توسط رئیس قوه قضائیه، عاملان جنایت قتل و آدم ربایی که منجر به دو فقره قتل عمد شده بودند در بندرعباس به دار مجازات آویخته شدند.

 

 

 

 در این جنایت که در سال 87 رخ داده بود، قاتلین با اقدام به آدم ربایی به هدف، اخاذی از خانواده مقتول به نام (ف، ب) را داشته  که پس از اخذ وجه قاتلین سنگدل به لحاظ اینکه مقتول امکان شناسایی آنهارا داشته وی را با ضرب گلوله کشته و جسد وی را سوزانده و خاکسترش را با نهایت قساوت و سنگدلی به هوا پراکنده کرده اند مقتول دوم بنام (س، س) که از همدستان قاتلین بوده و برای گرفتن وجه نقد به بانک رفته و دوربین های مدار بسته بانک آن را شناسایی کرده بودند ظرف مدت یک ماه توسط همدستانش با شلیک گلوله کشته و همانند  مقتول اول جسد آن را سوزانده و بقایای اعضای سوخته شده را پنهان کرده و متواری شدند.

 با شکایت خانواده مقتولین از ربوده شدن فرزندشان و پیگیری شبانه روزی دستگاه قضایی ظرف مدت 6 ماه  قاتلین سنگدل به نامهای (پ، گ) و (م، ب) دستگیر و به بزه ارتکابی خود اعتراف کردند.

پس از طی شدن مراحل قانونی و با حکم دادگاه کیفری استان و تایید  شعبه 17 دیوان عالی کشور و تنفیذ آن توسط رئیس قوه قضائیه قاتلین سنگدل به سزای خود رسیده و به دار مجازات آویخته شدند.

منبع:مهر

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /