چهارشنبه, 7 آبان , 1399
22:29:48 - سه‌شنبه 17 دسامبر 2013
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عدم برخورداری شهرک صنعتی حاجی آباد از زیرساخت ها قابل قبول نیست/مديران در مقابل جامعه پاسخگو باشند
 استاندار هرمزگان گفت: زیبنده شهرستان حاجی آباد نیست که شهرک صنعتی آن کماکان از زیرساخت‌های لازم برخوردار نباشد.       جاسم جادري بعد از ظهر چهارشنبه در جلسه شوراي اداري شهرستان حاجي آباد، اظهار داشت: مدیران نباید به روزمرگی دچار شوند و باید طوری رفتار و عمل کرد که برنامه‌ها منجر به رفع مشکلات […]

 استاندار هرمزگان گفت: زیبنده شهرستان حاجی آباد نیست که شهرک صنعتی آن کماکان از زیرساخت‌های لازم برخوردار نباشد.

 

 

 

جاسم جادري بعد از ظهر چهارشنبه در جلسه شوراي اداري شهرستان حاجي آباد، اظهار داشت: مدیران نباید به روزمرگی دچار شوند و باید طوری رفتار و عمل کرد که برنامه‌ها منجر به رفع مشکلات شود و تاثیرگذاری لازم را داشته باشد.

وي اضافه كرد: مدیران نباید دست روی دست هم بگذارند و منتظر باشند که کسی از بیرون بیاید و مشکلات را رفع کند. مديران بايد در مقابل وجدان خود و جامعه پاسخگو باشند.

وي گفت: توجهات لازم باید متمرکز توسعه امور روستایی و صنایع در شهرستان حاجی آباد باشد و فرمانداری نیز مشکلات و درخواست‌های لازم را در این راستا به دستگاه‌های مربوطه از جمله استانداری ارجاع دهد.

استاندار هرمزگان در ادامه به قابلیت‌ و پتانسيل هاي متعدد حاجي آباد در بخش کشاورزی، معادن و صنايع اشاره كرد و بيان داشت: با اين همه پتانسيل عدم وجود كارشناس در اداره صنعت و معدن و تجارت اين شهرستان به هيچ وجه قابل قبول نيست.

نماينده عالي دولت در استان هرمزگان، مهار آب‌های سطحی، مکانیزه کردن کشاورزی با هدف افزایش راندمان و تربیت نیروی مورد نیاز توسط دانشگاه‌ها در حاجی‌آباد را از جمله اولویت‌های این شهرستان عنوان كرد.

جادري با بیان اینکه زیبنده این شهرستان نیست که شهرک صنعتی آن کماکان از زیرساخت‌های لازم برخوردار نباشد، اضافه کرد: در حالی که خط لوله گاز از این شهرستان می‌گذرد کماکان روستاها با مشکل تامین انرژی روبرو هستند.

وي خاطر نشان كرد: متاسفانه کسانی فکر می‌کنند که تنها باید در مواقعی که نیاز به مردم دارند باید به سراغ آنها بیایند، و این در حالی است که مردم در راس امور هستند و باید در راستای رفع مشکلات آنها تلاش کرد و امنیت حاجی‌آباد در حال حاضر بزرگ‌ترین سرمایه این شهرستان است.

استاندار هرمزگان همچنين از راه اندازی اتاق فکر استان هرمزگان با عضويت وزرا ، معاونان سابق ریاست‌جمهوری، استانداران سابق و صاحب نظران خبر داد و خواستار راه‌اندازی اتاق فکر در شهرستان حاجی‌آباد شد.

وي همچنين برقراري امنيت در شهرستان حاجي آباد را بالاترين نعمت دانست و اظهار داشت: كمترين آمار جرائم متعلق به اين شهرستان است كه نشان مي دهد مردم در اين منطقه تا چه ميزان پايبند به آداب و سنن اصيل قومي و مذهبي هستند.

ممنبع:مهر

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /