چهارشنبه, 18 تیر , 1399
14:44:09 - سه شنبه 19 خرد 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار بستك: استفاده از نظرات علما و بزرگان اولويت كار فرمانداري است
فرماندار شهرستان بستك استفاده از نظرات و پيشنهادات نخبگان، بزرگان و علما را اولويت برنامه كاري خود عنوان كرد به گزارش پايگاه خبري جهانگيريه بستك به نقل از روابط عمومي فرمانداري بستك : ميرمرسل ايزدي پور در جلسه شوراي اداري شهرستان كه با حضور بهروز اكرمي معاون سياسي امنيتي استاندار هرمزگان برگزار گرديد اظهار داشت: […]

فرماندار شهرستان بستك استفاده از نظرات و پيشنهادات نخبگان، بزرگان و علما را اولويت برنامه كاري خود عنوان كرد

به گزارش پايگاه خبري جهانگيريه بستك به نقل از روابط عمومي فرمانداري بستك :

ميرمرسل ايزدي پور در جلسه شوراي اداري شهرستان كه با حضور بهروز اكرمي معاون سياسي امنيتي استاندار هرمزگان برگزار گرديد اظهار داشت: از زمان روي كارآمدن دولت تدبیر و امید، كارهاي بزرگي از قبيل افتتاح بيمارستان 64 تختخوابي بعد از 22 سال، استخر بستك، سالن هاي ورزشي و… در اين شهرستان انجام شده است.
وي افزود: اين دولت دستاوردهای بسیار خوب و قابل توجهی داشته که ایجاد آرامش و اميد و پرداختن به مسائل سلامت و درمان از برنامه‌های شاخص آن به شمار می‌رود.
فرماندار شهرستان بستك استفاده از نظرات و پيشنهادات نخبگان، بزرگان و علما را اولويت برنامه كاري خود عنوان كرد و افزود: در طول مدت سپری شده از عمر دولت تدبیر و امید، بین مردم و دولت اعتماد خوبی برقرار و زمینه ایجاد همدلی و همزبانی بیشتر را به خوبی فراهم کرده است.
ايزدي پور بيان داشت: در شهرستان بستك هیچ گونه اختلافی بین شیعه وسنی وجود ندارد و در سایه دوستی، وحدت و احترام متقابل پیروان این دو مذهب درکنار همدیگر زندگی می کنند.
وي رفع مشكلات كم آبي و بهبود راههاي مواصلاتي به شهرستان هاي همجوار را از مهم ترين خواسته هاي مردم شهرستان عنوان نمود.
بهروز اکرمی در نشست شورای اداری شهرستان بستک با اشاره به سياست هاي كلان دولت تدبير و اميد، اظهار داشت: دولت يازدهم با دستوركار مشخص، شعار مشخص و محورهاي كاري مشخص در يك بستر و فرآيند انتخاباتي آزاد و قانونمند توانست راي و نظر مردم را به خود جلب كند و در نهايت دولتش را تشكيل دهد.
معاون سياسي امنيتي استاندار هرمزگان افزود: تلاش همه مجموعه دولت در سطح هيات وزيران، استان ها و شهرستان ها بر اين خواهد بود كه بتوانند به شعارهايي كه قبل از پيروزي اين دولت بيان شده عمل كنند.
وي يكي از مشخصه ها و وجه مميز اين دولت را عقلايي كار كردن عنوان كرد و افزود: عقلانيت در امور يعني همه چيز در جايگاه خود قرار داشته باشد و يقينا” اگر چنين اتفاقي بيافتد تمام مشكلات مرتفع خواهد شد.
اكرمي يكي ديگر از شعارها و محورهای كاري دولت يازدهم را تدبير در امور دانست و افزود: از رهگذر بي تدبيري هاي گذشته چه در سطح ملي و چه در سطح استاني و شهرستاني، ضربات جبران ناپذيري بر پيكره جامعه وارد شده و بناي اين دولت بر اين است كه با تدبير، جامعه را اداره و آرامش و اميد را ايجاد كند.
معاون استاندار هرمزگان تنش زدايي در بحث روابط بين الملل را يكي از موفقيت هاي دولت تدبير و اميد عنوان كرد و گفت: اين دولت چشم خود را بر توهين هاي آشكار مي بندد و نمي خواهد آرامش حاكم بر جامعه را با بداخلاقي ها بر هم بزند.
وي با اشاره به سرمايه انساني در بستك بيان داشت: نیروی انسانی شهرستان بستک یکی ازسرمایه های مهم این شهرستان است که باید بخوبی از آن استفاده شود.
اكرمي با اشاره به وجود خیرین در این شهرستان افزود: وجود خیرین به عنوان یکی سرمایه های اجتماعی مهم بستک می تواند همچون گذشته منشا توسعه و حرکت به سوی پیشرفت باشد.
وی اولویت بندی نیازهای شهرستان از سوی مسئولان و سوق دادن کمک های خیرین در جهت رفع نیازهای اساسی را مهم برشمرد و خاطر نشان کرد: مجموعه فرمانداری با تهیه نیازهای اساسی شهرستان در بخشهای مختلف اعم از تامین آب شرب، بهداشت و درمان و ….آنها را اولویت بندی و در اختيار خیرین قرار دهد تا بتوان روند توسعه شهرستان بستک را سرعت بخشید.
اکرمی یکی ملاک های اصلی ارزیابی مدیران را جذب سرمایه گذار دانست و افزود: بدلیل وجود برخی تنگناهای مالی می بایست از فرصت سرمایه گذاری بخش خصوصی در بخشهای مختلف حداکثر استفاده را نمود و مدیران بر اساس این ملاک مهم ارزیابی خواهند شد.
وی همچنین با اشاره به درپیش رو بودن دو انتخابات مهم در اسفندماه سال جاری، گفت: تاکید رئیس جمهور محترم تلاش برای برگزاری پرشور و قانونمند انتخابات است که امیدواریم در این آزمون مهم سربلند باشیم.
این مقام مسئول با تاکید بر عدم جانبداری مسئولان از جریانهای انتخاباتی، بیان داشت: با مدیرانی که از اموال بیت المال در جهت تضعیف یا تقویت نامزدهای انتخاباتی استفاده کنند از طریق قانون برخورد می شود.
اكرمي در پايان سخنان خود بر حل مشكلات كم آبي و اجرايي كردن سند اشتغال و توسعه شهرستان تاكيد كرد.
گفتني است؛ غبارروبي گلزار شهدا، ديدار با سادات چاه بنارد، بازديد از شهرك صنعتي و واحدهاي صنعتي نمونه، مراكز تاريخي و بيمارستان ۶۴ تختخوابي بستك و نشست با نخبگان شهرستان از ديگر برنامه هاي معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار هرمزگان در سفر به شهرستان بستك بود.

نويسنده : خانم حق شناس

بازدید مهندس اکرمی از شهرک

انتهاي پيام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /