یکشنبه, 8 اسفند , 1395
22:38:56 - پنج شنبه 26 ارد 1392
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فوتبالیست هرمزگانی فنی ترین و بهترین بازیکن تورنمنت قزاقستان
وحید افتاری مهاجم بندر عباسی تیم ملی زیر ۱۶ سال به عنوان فنی ترین و بهترین بازیکن جام ریاست جمهوری قزاقستان شناخته شد و جایزه ویژه اش را دریافت کرد. به گزارش جهانگیریه ، وحید افتاری از باشگاه آلومینیوم هرمزگان و مصطفی رخ بین زاده از باشگاه نخل بندر عباس در این رقابت ها حضور […]

وحید افتاری مهاجم بندر عباسی تیم ملی زیر ۱۶ سال به عنوان فنی ترین و بهترین بازیکن جام ریاست جمهوری قزاقستان شناخته شد و جایزه ویژه اش را دریافت کرد.

به گزارش جهانگیریه ، وحید افتاری از باشگاه آلومینیوم هرمزگان و مصطفی رخ بین زاده از باشگاه نخل بندر عباس در این رقابت ها حضور داشتند .

تیم میزبان به مقام قهرمانی و ایران به نایب قهرمانی رقابتهای تورنمنت ریاست جمهوری قزاقستان رسیدند.

وحید افتاری از ایران به عنوان بهترین وفنی ترین بازیکن این تورنمنت ، ایران با یک گل خورده، بهترین خط دفاع بازیها شد و با توجه به اینکه همه تیم های حاضر رده سنی زیر۱۷ سال بودند، تیم ملی زیر۱۶ سال ایران جوانترین تیم رقابتها شد.

ایران در دو سال گذشته در فینال این رقابتها حاضر بوده و در رقابتهای سال گذشته تیم ملی زیر۱۶ سال با شکست سه بر یک تیم ملی مجارستان قهرمان تورنمنت ریاست جمهوری قزاقستان شده بود.

تیم ملی زیر۱۶ سال درحال آماده سازی برای حضور در رقابتهای مرحله مقدماتی قهرمانی آسیاست که تابستان امسال در پاکستان برگزار می شود. ایران در مرحله مقدماتی و در گروه پنجم با تیم های ملی امارات، پاکستان و سریلانکا همگروه است.

منبع:هرمز

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر تابناك وب / / /