چهارشنبه, 3 بهمن , 1397
11:48:08 - دوشنبه 28 دی 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قابلیت ورزشگاه‌های واگذار شده به پرسپولیس و استقلال یکسان است/ امضای انتقال ۵ ساله در ۱۰ روز آینده
رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران تاکید کرد که قابلیت ورزشگاه‌های شهید کاظمی و امام رضا (ع) که ۵ سال در اختیار پرسپولیس و استقلال قرار می‌گیرند، یکسان است.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه، محمد رضایی پس از جلسه با مسئولان دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در خصوص واگذاری ورزشگاه شهید کاظمی به باشگاه پرسپولیس و ورزشگاه امام رضا (ع) به باشگاه استقلال اظهار داشت: هر دو ورزشگاه قابلیت و مزایای یکسانی دارند، برخی رسانه‌ها عنوان کردند که قابلیت‌های یک ورزشگاه متفاوت است اما این خبر درست نیست. قابلیت هر دو ورزشگاه یکسان بوده و استانداردهای آنها طبق استاندارد فیفا است.

وی با بیان اینکه ورزشگاه شهید کاظمی به پرسپولیس و امام رضا (ع) به استقلال واگذار شده است، تصریح کرد: شهرداران دو منطقه اینجا حضور داشتند و قرار شد طبق تعاملی که صورت می‌گیرد ظرف 10 روز انتقال این ورزشگاه‌ها انجام شود. همچنین قرار شد تفاهمنامه‌ای میان محمدباقر قالیباف و محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان برای واگذاری امضا شود.

رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران خاطرنشان کرد: عقد قرارداد حقوقی وزارت ورزش و دو باشگاه پرسپولیس و استقلال این هفته تنظیم می‌شود. امیدوارم تاثیرگذاری این واگذاری دیده شود. همچنین خدماتی از قبیل مدارس فوتبال در اختیار این دو باشگاه قرار می‌گیرد. این مصوبه به صورت 5 ساله انجام خواهد شد.

یکی از خبرنگاران از رضایی در رابطه با چگونگی واگذاری این دو ورزشگاه به پرسپولیس و استقلال سؤال پرسید که به جای رضایی، بهرام افشارزاده سرپرست باشگاه استقلال گفت: این مصوبه واگذاری در وزارت ورزش و جوانان قرعه‌کشی شده است.

انتهای پیام/

بر چسب ها: , ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /