چهارشنبه, 7 آبان , 1399
20:56:16 - جمعه 9 مه 2014
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
متولی عمران و آبادی لاوان باید مشخص شود
استاندار هرمزگان با بیان اینکه مردم لاوان با وجود فعالیت‌های وزارت نفت در این جزیره نباید با مشکل روبه‌رو باشند، گفت: در دیداری که با وزیر نفت خواهم داشت، تلاش می‌کنم تا متولی این جزیره مشخص شود. به گزارش خبرگزاری فارس از جزیره لاوان در آبهای غربی استان هرمزگان، دکتر جاسم جادری پیش از ظهر امروز در […]

استاندار هرمزگان با بیان اینکه مردم لاوان با وجود فعالیت‌های وزارت نفت در این جزیره نباید با مشکل روبه‌رو باشند، گفت: در دیداری که با وزیر نفت خواهم داشت، تلاش می‌کنم تا متولی این جزیره مشخص شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از جزیره لاوان در آبهای غربی استان هرمزگان، دکتر جاسم جادری پیش از ظهر امروز در جمع مردم جزیره لاوان در مسجد علی ابن ابیطالب (ع) این جزیره با بیان اینکه ایران طی دو سال گذشته تحت محاصره ظالمانه و شدید اقتصادی بوده است، گفت: مردم در انتخابات 24 خرداد سال 92 دولتی با رویکردی جدید را انتخاب کردند که تلاش دارد با تعامل سازنده در مذاکرات از حقوق ملت ایران دفاع کند.

وی ادامه داد: ما معتقدیم با وجود شرکت‌ها و مجموعه وزارت نفت و این همه نعمت در جزیره لاوان نباید مردم این جزیره با مشکل مواجه باشند و باید منطقه ویژه اقتصادی لاوان به خوبی وضعیت این جزیره را ساماندهی کند.

استاندار هرمزگان با اشاره به مسائل و مشکلات مناطق مختلف استان افزود: مجموعه وزارت نفت تاکنون اقدامات خوبی را در جزیره لاوان انجام داده و شرکت‌هایی همچون نفت فلات قاره، پالایشگاه و منطقه ویژه تلاش کرده‌اند تا در خدمت مردم جزیره لاوان باشند.

وی با بیان اینکه اولویت اشتغال و جذب نیرو باید با افراد بومی باشد، اظهار کرد: ما معتقدیم در هر منطقه باید از نیروهایی که ماندگار هستند استفاده کرد و اولویت باید با افراد بومی باشد اما عده‌ای در این خصوص سعی بر ایجاد تفرقه دارند و به نظر می‌رسد که نان‌شان در دروغ‌پردازی است اما باید توجه داشته باشیم که همه ما از شیعه و سنی و بومی و غیربومی با هم برداریم.

جادری با اشاره به مشکلات عرصه اقتصاد و فرهنگ در کشور گفت: حل این مشکلات نیازمند عزم ملی و مشارکت همه مردم است و مدیران نیز باید مدیریت جهادی داشته و شبانه روز کار کنند.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان تصریح کرد: بهترین روش حل مشکلات جزیره لاوان این است که مجموعه وزارت نفت در این جزیره بخش عمده‌ای از کار خدمت‌رسانی به مردم را به عهده بگیرند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /