پنج شنبه, 8 اسفند , 1398
21:02:20 - جمعه 18 دی 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدعیان حقوق بشر چشم خود را به‌روی جنایات آل‌سعود بسته‌‌اند/ سرنوشت صدام در انتظار آل‌سعود
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آل‌سعود مزدورِ دست‌نشانده آمریکا و اسرائیل است، گفت: مدعیان دروغین حقوق بشر امروز چشم خود را به‌روی جنایات آل‌سعود بسته‌ و در قبال جنایت‌های این رژیم سکوت اختیار کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه، به نقل از تسنیم از بروجرد، علاء‌الدین بروجردی عصر امروز در مراسم بزرگداشت روحانی برجسته شهید آیت‌الله شیخ باقر النمر، اظهار داشت: اوباما و مدعیان دروغین حقوق بشر و آن‌هایی که مدعی دموکراسی در دنیا هستند، امروز چشم خود را به‌روی جنایات آل‌سعود بسته و سکوت اختیار کرده‌اند.

وی افزود: مگر دموکراسی جز این است که مردم، سرنوشت خود را رقم زده و در آینده کشور خود سهیم باشند؟ اما در این کشورها با وضع قوانینِ دیکتاتور گونه‌ای به‌نام “انتخابات”، مانع از حضور سیاسی مردم در صحنه می‌شوند و آزادی و حق انتخابات آن‌ها را محدود به خواسته‌های خود می‌کنند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مقاومت مردم انقلابی بحرین و ایستادگی آن‌ها مقابل جنایات دیکتاتورهای منطقه عنوان کرد: آن‌ها که تصور می‌کنند شجاع هستند باید مقابل رژم صهیونیستی ایستاده و مبارزه کنند، در حالی که هم‌اینک صدها تن از مسلمانان در زندان‌های مخوف عربستان زندانی و شکنجه می‌شوند.

بروجردی تصریح کرد: آل‌سعود خبیث با سلاح‌های مدرن اهدایی غرب و شرق مقابل مردم مظلوم و بی‌دفاع یمن ایستاده و تاکنون 13هزار انسان بی‌گناه را که 5هزار تن از آن‌ها کودکان مظلوم بوده‌اند به خاک و خون کشیده است.

وی بیان کرد: بدون شک سرنوشت صدام در انتظار آل‌سعود خبیث است؛ پیروز این میدان مبارزان مسلمان و مظلومان بی‌دفاع هستند که شجاعانه در این صحنه نبرد نابرابر ایستادگی کرده‌اند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، آل‌سعود را مزدور دست‌نشانده آمریکا و اسرائیل دانست و افزود: مدعیان حقوق بشر چشم خود را به‌روی جنایات آل‌سعود بسته‌اند و در قبال جنایت‌های او سکوت اختیار کرده‌اند.

انتهای پیام/*

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /