دوشنبه, 5 خرداد , 1399
11:53:09 - سه شنبه 26 آبا 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیران دستگاه‌‎های اجرایی بستک اخطارهای صادر شده از سوی مدیریت بحران را جدی بگیرند
فرماندار شهرستان بستک گفت: مدیریت بحران شهرستان باید آمادگی لازم برای مقابله با هرگونه بحران را داشته باشد. به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه، میرمرسل ایزدی پور طی گفتگویی با اشاره به بارندگی روزهای گذشته و اعلام بارش باران در آذرماه توسط کارشناسان هواشناسی بر لزوم آمادگی دستگاه‌های خدمات‌رسان در سطح شهرستان بستک تاکید کرد و […]

فرماندار شهرستان بستک گفت: مدیریت بحران شهرستان باید آمادگی لازم برای مقابله با هرگونه بحران را داشته باشد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه، میرمرسل ایزدی پور طی گفتگویی با اشاره به بارندگی روزهای گذشته و اعلام بارش باران در آذرماه توسط کارشناسان هواشناسی بر لزوم آمادگی دستگاه‌های خدمات‌رسان در سطح شهرستان بستک تاکید کرد و اظهار داشت: مدیریت بحران شهرستان باید آمادگی لازم برای مقابله با هرگونه بحران را داشته باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک همچنین بر آمادگی دستگاه‌ها و ماشین‌آلات جهت بازگشایی و مقابله با بحران‌های احتمالی تاکید کرد و افزود: مدیران دستگاه‌ها در مواقع بحران، کشیک‌ها را معرفی و قابل دسترس باشند.
وی با تاکید بر آماده سازی شهرها و روستاها در مقابله با بحران افزود: مدیران دستگاهها، شهرداران، بخشداران و دهیاران آمادگی لازم با پدیده بحران را داشته باشند و پل ها و معابر را به جهت روان‌سازی آب و جلوگیری از پخش سیلاب، پاکسازی و تنظیم بستر نمایند.
فرماندار شهرستان بستک با بیان اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان اخطارهای صادر شده از سوی مدیریت بحران را جدی بگیرند افزود: با توجه به اینکه در فصل بارندگی قرار داریم مدیران دستگاهها در مواقع لزوم در دسترس باشند تا بتوان هماهنگی‌های لازم برای مقابله با بحران به خوبی انجام داد
.
ایزدی پور خواستار جمع آوری اطلاعات کامل تجهیزات ماشین آلات سنگین و سبک مربوط به دستگاههای اداری، دهیاریها، بخش خصوصی و پیمانکاران برای استفاده در مواقع بحران شد.
رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان بستک بیان داشت: امیدواریم در سال پر بارشی که پیش رو داریم، شاهد خدمات هر چه بیشتر مدیران به مردم که مهمترین اصل برای هر مدیر محسوب می‌شود، باشیم.
انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /