چهارشنبه, 13 فروردین , 1399
19:19:44 - یکشنبه 18 آبا 1393
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیر آموزش و پرورش بستک خواستار شد: فرهنگ مطالعه باید بین دانش آموزان نهادینه شود
مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستک خواستار نهادينه كردن فرهنگ مطالعه بین دانش آموزان توسط مربیان پرورشی تأکید کرد. به گزارش پایگاه خبری جهانگیری، ناصر توکلی در نشست کتابیاران ضمن تسلیت ایام محرم، با اشاره به ترویج و توسعه فرهنگ مطالعه، اظهار داشت: ترويج نهضت مطالعه مفيد در ميان دانش‌آموزان باعث ايجاد انگيزه و رقابت […]

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستک خواستار نهادينه كردن فرهنگ مطالعه بین دانش آموزان توسط مربیان پرورشی تأکید کرد.

nk1به گزارش پایگاه خبری جهانگیری، ناصر توکلی در نشست کتابیاران ضمن تسلیت ایام محرم، با اشاره به ترویج و توسعه فرهنگ مطالعه، اظهار داشت: ترويج نهضت مطالعه مفيد در ميان دانش‌آموزان باعث ايجاد انگيزه و رقابت سالم در ميان آنان براي مطالعه خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستک خواستار نهادينه كردن فرهنگ مطالعه و تعامل بيشتر مربيان پرورشي در جهت افزايش و ترغيب مطالعه بین دانش آموزان شد.

وی افزود: مدیران و مربیان پرورشی مدارس به همراه کتابیاران خود، به منظور اهمیت کتاب و کتابخوانی و جایگاه آن در جامعه، بایستی هفته‌اي يك بار در برنامه صبحگاهي خود كتاب مشخصي را به دانش‌آموزان معرفي نمایند تا تمام دانش‌آموزان با تازه‌هاي نشر آشنا شوند و پس از آن محتواي كتاب را به كمك دانش‌آموزان به نقد و بررسي بپردازند.

توکلی در پایان سخنان خود با اشاره به اینکه دانش آموزان به تبعيت از مربيان خود به مطالعه راغب و تشويق می شوند، گفت: در مدرسه بایستی روحیه پرسشگری، تفکر و خلاقیت بین دانش آموزان شکل بگیرد.

گفتنی است این نشست به همت معاونت پرورشی آموزش و پرورش، سازمان دانش آموزی و ریاست اداره امور کتابخانه های شهرستان بستک برای کتابیاران دانش آموز در سالن اجتماعات این مدیریت برگزار شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /