شنبه, 18 مرداد , 1399
22:35:12 - سه شنبه 26 آذر 1392
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسئولان قشم در رفع مشکلات مردم بکوشند
فرماندار قشم با بیان اینکه مسئولان باید با برنامه‌ریزی و پیگیری در راستای رفع مشکلات مردم منطقه بکوشند گفت: مسئولین ادارات باید بر اساس اعتبارات موجود به اولویت‌بندی طرح‌ها و پروژه‌های ضروری بپردازند.     مسعود سالاری ظهر سه شنبه در بازدید از شهر سوزا و دیگر روستاهای بخش شهاب در راستای بررسی مشکلات اهالی […]

فرماندار قشم با بیان اینکه مسئولان باید با برنامه‌ریزی و پیگیری در راستای رفع مشکلات مردم منطقه بکوشند گفت: مسئولین ادارات باید بر اساس اعتبارات موجود به اولویت‌بندی طرح‌ها و پروژه‌های ضروری بپردازند.

 

 

مسعود سالاری ظهر سه شنبه در بازدید از شهر سوزا و دیگر روستاهای بخش شهاب در راستای بررسی مشکلات اهالی و همچنین بازدید از پروژه‌های اجرایی در این بخش‌ها اظهارداشت: دهیاران باید در وظایف محوله از جمله ساماندهی وضعیت بهداشتی روستاها و ارتباط مستمر با مدیران سطح ادارات برای رفع مشکلات اهالی تلاش مضاعفی از خود نشان داده  و تا حد امکان با همکاری خود اهالی درصدد رفع مشکلات اقدام کنند.

وی به اقدامات و کارهای انجام شده در راستای خدمات‌رسانی به اهالی روستاهای سطح بخش شهاب قشم اشاره و خاطرنشان کرد: خوشبختانه در چند سال اخیر اقدامات خوبی در بخش شهاب در زمینه  اجرای طرح هادی روستاها، خانه بهداشت، آبرسانی به روستاها و احداث موج‌شکن انجام شده و خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در راستای خدمات‌رسانی به مناطق محروم جای تقدیر و تشکر دارد و به هیچ وجه این اقدامات و خدمات با گذشته قابل مقایسه  نیست.

سالاری تصریح کرد: وظیفه ما مسئولان جز خدمتگزاری به مردم چیز دیگری نیست و روند ارائه خدمات‌رسانی به اهالی این شهرستان ادامه پیدا خواهد کرد و مسئولان نیز باید با برنامه‌ریزی و پیگیری در راستای رفع مشکلات مردم منطقه بکوشند.

فرماندار قشم همچنین از مسئولان خواست بر اساس اعتبارات موجود به اولویت‌بندی طرح‌ها و پروژه‌های ضروری بپردازند.

 

منبع:مهر

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /