پنج شنبه, 21 فروردین , 1399
20:20:41 - چهارشنبه 9 بهم 1392
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مشارکت و حضور فعال زنان در برگزاری مراسم دهه مبارک فجر
فرماندار شهرستان بستک بستک بر مشارکت و حضور فعال زنان در برگزاری مراسم دهه مبارک فجر تأکید کرد.     به گزارش خبرنگار جهانگیریه ، محمد مشتاق زاده در جلسه کمیته زنان و خانواده ستاد دهه فجر شهرستان با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی برگ زرینی در تاریخ کشور است، اظهار داشت: انقلاب اسلامی دستاوردهای […]

فرماندار شهرستان بستک بستک بر مشارکت و حضور فعال زنان در برگزاری مراسم دهه مبارک فجر تأکید کرد.

 

 

به گزارش خبرنگار جهانگیریه ، محمد مشتاق زاده در جلسه کمیته زنان و خانواده ستاد دهه فجر شهرستان با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی برگ زرینی در تاریخ کشور است، اظهار داشت: انقلاب اسلامی دستاوردهای بزرگی را برای مردم ایران و جهان به همراه داشت که عزت، خودباوری و پیشرفت در تمام زمینه ها مهمترین آنهاست.

وی فراهم سازی زمینه مشارکت و حضور فعال زنان در برگزاری مراسم ایام الله دهه مبارک فجر، تبیین نقش زنان در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی و تبیین و انعکاس دستاوردهای علمی، فرهنگی، ورزشی و هنری زنان را از جمله وظایف این کمیته عنوان کرد.

فرماندار شهرستان بستک تشویق و ترغیب زنان و برنامه ریزی مناسب به منظور نقش آفرینی خودجوش آنان در برگزاری مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را خواستار شد و افزود: برنامه های مناسب به منظور آشنایی هر چه بیشتر زنان با آرمان ها، ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف تدوین و اجراء شود.

مشتاق زاده بیان داشت: مشاورين و كارشناسان بانوان ادارات و ارگانها مي توانند با بهره گيري از توان و ظرفيت دستگاههاي متبوع خود، برنامه ريزيهاي مؤثرتري را درجهت پاسداشت هرچه باشكوهتر اين ايام داشته باشند و گامهاي مهم و مؤثري را در اين زمينه بردارند.

وی برگزاری نمایشگاه صنایع دستی محلی و آثار زنان شهرستان، اهداء جهیزیه به 22 زوج تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره)، برگزاری جشنواره غذا، لباس و صنایع دستی، برگزاری مسابقات کونگ فو، تنیس روی میز و بدمینتون، تجلیل از نویسندگان زن شهرستان را از مهمترین برنامه های کمیته بانوان این شهرستان در دهه مبارک فجر عنوان کرد.

فرماندار شهرستان بستک افزود: برگزاری نشستی با موضوع نقش زنان در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی، انجام مشاوره رایگان برای بانوان شهرستان، دیدار با خانواده های زنان سرپرست خانوار، برگزاری مسابقات قرآن، تجلیل از زنان موفق سرپرست خانوار و دانشجویان و دانش آموزان برتر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) را از دیگر برنامه های  این کمیته عنوان کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /