چهارشنبه, 7 آبان , 1399
19:28:24 - چهارشنبه 4 دسامبر 2013
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مشکل آب، برق و جاده هنوز در شهرستان بشاگرد حل نشده است
استاندار هرمزگان گفت: مشکل آب، برق و جاده هنوز در شهرستان بشاگرد حل نشده است.      جاسم جادری سه شنبه شب در نشست شورای اداری شهرستان بشاگرد که در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، بیان کرد: هدف از سفر به شهرستان بشاگرد مشاهده مناطق زلزله زده، دیدار با مردم شهرهای گوهران و […]

استاندار هرمزگان گفت: مشکل آب، برق و جاده هنوز در شهرستان بشاگرد حل نشده است.

 

 

 جاسم جادری سه شنبه شب در نشست شورای اداری شهرستان بشاگرد که در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، بیان کرد: هدف از سفر به شهرستان بشاگرد مشاهده مناطق زلزله زده، دیدار با مردم شهرهای گوهران و سردشت و بازدید از نحوه بازسازی منازل مسکونی آسیب دیده در زلزله و طرح های عمرانی در دست اقدام است.

وی از مسئولان خواست تا تلاش بیشتری در کارها و فعالیت های عمرانی انجام دهند و در ادامه عنوان کرد: مشکلات مردم قابل لمس است و بحث آب، برق و جاده هنوز در شهرستان بشاگرد حل نشده است و تلاش های بسیار خوبی صورت گرفته و کار زیادی را می طلبد و اعتبارات استان هم جوابگو این مشکلات نیست.

وی خاطرنشان کرد: آنچه که براساس مصوبه هئیت دولت تاکنون ابلاغ شده احتیاج به اصلاح دارد باید تلاش شود اشکالات مربوط به مصوب رفع و به به مرکز کشور اعلام کرد تا بتوانیم بقیه موارد و اشکلات و معضلات در شهرستان بشاگرد با دست باز رفع کنیم.

جادری اضافه کرد: اشتغالزایی یکی از معضلات اساسی مردم و جوانان شهرستان بشاگرد است و رقم بیکاری در این شهرستان بالای 52 درصد است که با تکمیل ساختمان و تجهیز و راه اندازی مرکز آموزش فنی و حرفه ای تا پایان سال، جوانان با یادگیری حرفه های مختلف زمینه ایجاد اشتغال جوانان فراهم شود.

وی روند ساخت منازل زلزله زده گان را خوب ارزیابی کرد و نیاز به تلاش بیشتر را لازمه ادامه کار دانست و دلیل آن را عدم تخصیص کامل اعتبارات عنوان کرد.

وی در ادامه گفت: به دلیل پراکنده گی و گستردگی شهرستان بشاگرد امکان خدمات رسانی به همه مردم میسر نیست و از مردم خواست تا با حضور در شهرک های در دست احداث حضور پیدا کنند و در این شهرک ها بصورت تجمیع ساکن شوند تا امکان خدمات رسانی بهتر به آنان فراهم شود.

 

منبع:مهر

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /