جمعه, 15 فروردین , 1399
7:30:44 - یکشنبه 25 آبا 1393
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون فرماندار بستک: مسئولان فرهنگ کتاب‌خوانی را در جامعه گسترش دهند
معاون فرماندار بستک گفت: مسئولان باید با برگزاری ویژه برنامه‌های فرهنگ کتاب‌خوانی را در جامعه رواج و آن را به فرهنگ عمومی تبدیل کنند. به گزارش پایگاه خبری جهانگیریه، محمد احمدی عصر امروز در حاشیه بازدید از نمایشگاه کتاب که به مناسبت هفته کتاب و کتاب‌خوانی در آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد با تبریک […]

معاون فرماندار بستک گفت: مسئولان باید با برگزاری ویژه برنامه‌های فرهنگ کتاب‌خوانی را در جامعه رواج و آن را به فرهنگ عمومی تبدیل کنند.

به گزارش پایگاه خبری جهانگیریه، محمد احمدی عصر امروز در حاشیه بازدید از نمایشگاه کتاب که به مناسبت هفته کتاب و کتاب‌خوانی در آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد با تبریک این هفته، هدف از نام‌گذاری این هفته در سال را نشان از اهمیت کتاب‌خوانی در زندگی هر فرد دانست و اظهار داشت: آموزش و پرورش به عنوان بزرگ‌ترین مجموعه آموزشی کشور، می‌تواند با بسترسازی بنیادین و برنامه‌ریزی دقیق و بلندمدت، علاقه به کتاب و کتاب‌خوانی را در بین نسل جوان و نوجوان تقویت کند.

وی با بیان اینکه جامعه زمانی فرزانگی می‌یابد که مطالعه کار روزانه آن باشد افزود: اگر زمینه ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی را در آموزش و پرورش ایجاد کنیم، دیری نمی‌پاید که جامعه‌ای کتاب‌خوان و توسعه‌یافته خواهیم داشت و ثمره آن، پیشرفت همه جانبه کشور خواهد بود.

معاون فرماندار بستک با اشاره به اینکه بستک به عنوان شهرستانی فرهنگی شناخته می‌شود گفت: برنامه‎ریزی جامع و هدفمند در راستای نهادینه‎کردن فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی در سطح جامعه و اقشار مختلف مردم در دنیای امروز، یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر است.

احمدی با بیان اینکه دانشگاه واقعی جایی است که مجموعه‌ای کتاب در آن جمع‌آوری شده باشد افزود: مسئولان این امر بایستی با برگزاری ویژه برنامه‌های فرهنگی با رویکرد ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی، عضوگیری رایگان و ارائه خدمات به اعضا و مراجعان و برنامه‌ریزی و ابتکار عمل این امر را در جامعه رواج دهند و آن را به فرهنگ عمومی در جامعه تبدیل کنند.

گفتنی است این نمایشگاه کتاب در زمینه‌های تاریخی، روان‌شناسی، کودکان، رمان و … در شهرستان بستک افتتاح شد.

همچنین دیدار کارکنان اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان با معاون فرماندار، افتتاح نمایشگاه کتاب کودک با بیش از 600 جلد کتاب در دبستان زرعونی، دیدار با امام جمعه شهر بستک و دیدار با اعضای بسیج دانشجویی شهرستان از دیگر برنامه‌های هفته کتاب و کتاب‌خوانی طی این روز در بستک بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /