دوشنبه, 5 خرداد , 1399
9:16:06 - جمعه 22 آبا 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مقاله مدیر موسسه زبان راه فردا بستک در کنفرانس بین المللی پذیرفته شد
عبدالرحیم مقیمی و همکار وی سرکار خانم حلیمه محمدمحمودی از منطقه فرامرزان ، جزء اولین نفراتی هستند که از بستک موفق شده اند در کنفرانس های بین المللی شرکت نمایند. به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه، مقاله نوشته شده توسط عبدالرحیم مقیمی مدیر موسسه زبان راه فردا، در تهران تایید شد و مورد پذیرش کنفرانس […]

عبدالرحیم مقیمی و همکار وی سرکار خانم حلیمه محمدمحمودی از منطقه فرامرزان ، جزء اولین نفراتی هستند که از بستک موفق شده اند در کنفرانس های بین المللی شرکت نمایند.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه، مقاله نوشته شده توسط عبدالرحیم مقیمی مدیر موسسه زبان راه فردا، در تهران تایید شد و مورد پذیرش کنفرانس بین المللی قرار گرفت.

 
عبدالرحیم مقیمی و همکار وی سرکار خانم حلیمه محمدمحمودی از منطقه فرامرزان ، جزء اولین نفراتی هستند که موفق شده اند با ارائه مقاله معتبر در کنفرانس های بین المللی شرکت نمایند.
 
مدیر موسسه زبان راه فردا هدف از ارائه این مقاله را بالا بردن سطح علمی شهرستان بستک دانست و در حال حاضر نیز در تلاش برای چاپ مقاله در ژورنال های بین المللی است.
 
مقیمی در حیطه کاری خود به مدت 10 سال با آموزشگاه های شیراز و جناب آقای دکتر مرزبان استاد و عضو هیئت علمی در شیراز همکاری داشته است.وی همچنین حدود 8 سال است که با مدرسان و دانش آموزان آموزشگاه های زبان امارات متحده عربی همکاری دارد و دارای تاییدیه تدریس از کشور امارات می باشد.
وی سابقه 15 سال تدریس در آموزشگاه زبان شیراز و بستک را دارد و مسئول برگزاری آزمون TTC (آزمون تربیت مدرس) در شهرستان بستک است.
 
قابل ذکر است که کنفرانس بین المللی مدیریت و علوم انسانی هرساله در کشورهای مختلف برگزار می شود که پروفسورهایی از کشورهای آمریکا ، دانمارک ، کانادا ، انگلیس ، ایرلند ، استرالیا و ایران داور مسابقات هستند.
 
محل برگزاری کنفرانس امسال در سالن رز ریحان واقع در خیابان شیخ زاید شهر دبی در امارات است که برای پذیرفته شدگان کارت دعوت صادر شده و به محض ورود به مرکز کنفرانس ، کارت اصلی به نویسندگان داده می شود تا در کنفرانس حضور یابند.
 
پذیرفته شدگان برای ارائه شفاهی مقاله به زبان انگلیسی در حضور داوران به روی سن رفته و پس از پایان کنفرانس و جواب دادن به سوالات داوران ، مدرک بین المللی کنفرانس به آنها اعطا می شود.
خبرنگار : شهاب زمانی
انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /