سه شنبه, 8 بهمن , 1398
11:09:59 - شنبه 4 مهر 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مهمترين چيز در بازار آموزش آگاهي هاي لازم پيرامون قانون است
رئيس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بستک خبر داد : بسيار از مشكلات ما در حوزه كار و توسعه بازار نداشتن آگاهي هاي لازم پيرامون قانون كار مي باشد كه سر منشا بسياري از اشتباهات و خطاهاي رايج مي باشد . به گزارش پايگاه اطلاع رساني جهانگيريه ، بهرام فولادچنگ رئيس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی […]

رئيس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بستک خبر داد : بسيار از مشكلات ما در حوزه كار و توسعه بازار نداشتن آگاهي هاي لازم پيرامون قانون كار مي باشد كه سر منشا بسياري از اشتباهات و خطاهاي رايج مي باشد .

به گزارش پايگاه اطلاع رساني جهانگيريه ، بهرام فولادچنگ رئيس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بستک طي گفتگويي به خبرنگار جهانگيريه گفت : بسيار از مشكلات ما در حوزه كار و توسعه بازار نداشتن آگاهي هاي لازم پيرامون قانون كار مي باشد كه سر منشا بسياري از اشتباهات و خطاهاي رايج مي باشد .

وي افزود :یک دوره آموزشی قانون کار برای بازاریان و اصناف شهرستان بستک برگزار شد ، كه اين طرح به نوعي پيشگيري از برخي تخلفات در آينده است كه اين اداره مي كوشد تا با دادن آگاهي هاي لازم به بازاريان شريف شهرستان از اشتباهات سهوي جلوگيري نمايد .

ايشان خاطر نشان كردند : در این دوره آموزشی که با همکاری اتاق اصناف و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد ، مباحث مربوط به قانون کار به تفصیل شرح داده شد.

بهرام فولاد چنگ گفت : این دوره آموزشی با حضور 40 نفر از بازاریان بستکی و به مدت 6 ساعت به طول انجامید.

فولادچنگ در حاشیه این دوره آموزشی با تشکر از اتاق اصناف شهرستان گفت: توجه اصناف و بازاریان و اتاق اصناف شهرستان به امر مهم آموزش قوانین باعث توسعه و بهبود در روابط کار و ارتقای نظام جبران خدمت در شهرستان خواهد شد.

عبدالقادر مقدسی رئیس اتاق اصناف بستک در بخش پایانی این کلاس ضمن تشکر از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بستک در برگزاری این دوره آموزشی درباره برنامه های آموزشی اتاق اصناف شهرستان در آینده نزدیک توضیحاتی را ارائه داد.

خبرنگار : آرش بستكي

انتهاي پيام/

بر چسب ها: , ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /