سه شنبه, 21 آبان , 1398
13:21:45 - سه شنبه 26 آبا 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نشاط علمی هر جامعه ای در گرو مطالعه است
معاون فرماندار بستک تلاش در جهت توسعه فرهنگ مطالعه را ضروری دانست و گفت: نشاط علمی هر جامعه ای در گرو مطالعه است. به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه، محمد احمدی طی گفتگویی با اشاره به اهمیت توجه به موضوع کتاب و کتابخوانی در جامعه اظهار داشت: همه باید در راستای افزایش فرهنگ کتاب و […]

معاون فرماندار بستک تلاش در جهت توسعه فرهنگ مطالعه را ضروری دانست و گفت: نشاط علمی هر جامعه ای در گرو مطالعه است.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه، محمد احمدی طی گفتگویی با اشاره به اهمیت توجه به موضوع کتاب و کتابخوانی در جامعه اظهار داشت: همه باید در راستای افزایش فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه تلاش کنیم که این راهی برای جهاد علمی و مبارزه با جهل و نادانی است.

 

معاون فرماندار بستک با بیان اینکه بالا بودن سطح کتابخوانی در هر جامعه ای نشان از رشد فرهنگی آن جامعه است افزود: مهمترین راه توسعه فرهنگی در هر جامعه اهمیت دادن به کتاب و کتابخوانی است که باید نسبت به این مهم توجه داشته باشیم.
 وی بیان داشت: کتابخوانی باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود که این فرهنگ ابتدا در خانواده ها و بعد از آن به جامعه منتقل می گردد.
مهندس احمدی با تاکید بر تلاش و همکاری مسوولان در مسیر اعتلای فرهنگ کتاب و کتاب خوانی افزود: باید با برنامه ریزی منسجم و هدفمند در شهرستان، همکاری همه مسئولان واستفاده از تمام ظرفیت ها، به ترویج فرهنگ کتابخوانی در شهرستان کمک کنیم.
معاون فرماندار بستک گفت: به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی برنامه هایی از قبیل دیدار با امام جمعه شهرستان، تقدیر از کتابداران و کتابیاران، تقدیر از نویسندگان و خیرین، برگزاری نمایشگاه تازه های کتاب، برگزاری نشست کتاب خوان کودک و نوجوان برگزار می گردد.
وی تجلیل از کتابخوانان برتر، برگزاری مسابقات فرهنگی به صورت آنلاین در سایت کتابخوانان حرفه ای، برگزاری نمایشگاه آثار هنرجویان و اعضای کتابخانه، معرفی کتاب، نویسندگان و قصه  گویی را از دیگر برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی در شهرستان بستک عنوان نمود.
خبرنگار : خانم حق شناس
انتهای پیام/

بر چسب ها: , ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /