دوشنبه, 5 خرداد , 1399
10:14:30 - پنج شنبه 12 آذر 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نشست بزرگ هنرمندان اهل قلم بستک
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک از برگزاری نشست با هنرمندان اهل قلم شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه، کاظم قاسم زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک طی گفتگویی به خبرنگار جهانگیریه گفت: از آنجایی که هنرمندان اهل قلم، قشر ارزشمندی از جامعه هستند که فکر را […]

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک از برگزاری نشست با هنرمندان اهل قلم شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه، کاظم قاسم زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک طی گفتگویی به خبرنگار جهانگیریه گفت: از آنجایی که هنرمندان اهل قلم، قشر ارزشمندی از جامعه هستند که فکر را جهت می دهند لذا از آنان خواست به عنوان سکان داران مجرب در عرصه علم و دانش، تجربیات پربار خود را در جهت شکوفا نمودن استعدادهای جوانان علاقه مند به قلم زنی و نویسندگی قرار دهند تا پیشینه ی فرهنگی شهرستان بستک همچون گذشته پر رونق بماند.

 

وی هدف از این گردهمایی را راه اندازی انجمن اهل قلم عنوان کرد و در ادامه افزود: بدون شک هم اندیشی جهت ارائه راهکارهای مناسب و استفاده از تجارب اهل فن، راه گشای موفقیت و شکوفایی انجمن خواهد بود و از اساتید خواستار راه اندازی موسسات فرهنگی و هنری شد تا از این طریق بتوان به صورت علمی و کاربردی اهداف انجمن را اجرا نمود.
وی از جمله برنامه های در پیش روی انجمن را ثبت و ساماندهی انجمن اهل قلم،  برگزاری دوره های تخصصی نویسندگی، دعوت از اساتید استانی و کشوری، پیگیری راه اندازی موسسات تک منظوره و مطرح نمودن برنامه های انجمن اهل قلم در نشست های شورای فرهنگ عمومی جهت لازم الاجرا شدن اهداف انجمن برشمرد.
استاد احمد حبیبی نیز در حاشیه  این نشست طی گفتگویی بستک را به عنوان پیشانی فرهنگی استان، زبانزد خاص و عام دانست و افزود: امیدوارم جوانان و نوجوانان شهرستان با پشتکار و تلاش مضاعف، مشعل علم و دانش را علی الخصوص در حوزه نویسندگی فروزان نگه دارند تا افتخار این عنوان تا همیشه بر پیشانی شهرستا بستک ثبت گردد.
در ادامه این نشست آقای صابر رحیمی به عنوان مسئول انجمن اهل قلم معرفی گردید و ایشان به شرح  اهداف و برنامه های انجمن پرداخت و در پایان اعضاء به ارائه پیشنهادات و نظرات خود پرداختند.
انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /