پنج شنبه, 21 فروردین , 1399
16:37:02 - پنج شنبه 17 بهم 1392
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نقش مردم در جشن های پیروزی انقلاب آنرا به نماد ملی و فرهنگی تبدیل می کند
سید ابراهیم کوخردی  نقش مردم در جشن های ایام پیروزی انقلاب  را بسیار مهم خواند و گفت : نقش مردم در برگزاری این جشن ها آنرا به نماد ملی و فرهنگی تبدیل می کند . سید ابراهیم کوخردی با تبریک سالروز ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار داشت : جشن های پیروزی انقلاب اسلامی مربوط […]

سید ابراهیم کوخردی  نقش مردم در جشن های ایام پیروزی انقلاب  را بسیار مهم خواند و گفت : نقش مردم در برگزاری این جشن ها آنرا به نماد ملی و فرهنگی تبدیل می کند .

سید ابراهیم کوخردی با تبریک سالروز ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار داشت : جشن های پیروزی انقلاب اسلامی مربوط به همه مردم است و نقش و حضور مردم در این جشن ها از اوایل پیروزی انقلاب تا کنون بسیار مهم بوده است .

وی با بیان اینکه در طول ده روزه ی دهه فجر همه آحاد مردم  بخصوص مسوولین باید در برپایی برنامه های شاد برای مردم بستک که شاید روحیه آنان بخاطر زلزله تضعیف شده باشد بسیار مفید و تاتیر گذار خواند و گفت : ادارات فرهنگی بخصوص آموزش و پرورش ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، امور کتابخانه ها ، انجمن و سازمان های فرهنگی مردم نهاد ، اداره تبلیغات اسلامی ، بخشداران، دهیاران و شوراها در سطح روستاها باید برنامه های شادی را در شهر و روستاها جهت شاد ساختن روحیه مردم برگزار نمایند .

مشاور فرهنگی فرماندار بستک افزود : برپایی برنامه های شاد در فضای باز برای مردم ، استقبال مردم را دو چندان می کند و شهرداری و کمیته فرهنگی شورای شهر می تواند در این ایام برنامه های خوب و پرباری را داشته باشد .

وی نقش دانش آموزان بخصوص در مدارس را بسیار پر رنگ خواند و گفت : در مدارس این مهم باید در وهله اول توسط مدیران مدارس و مجتمع ها برنامه ریزی شود تا در جشن های شادی که با حضور اولیا و مردم در مدارس گرفته می شود دانش آموزان ممتاز نیز تشویق شوند .

کوخردی یاد آور شد : متاسفانه برخی از ادارات فقط به آمار و ردیف کردن برنامه هایی صوری اقدام می کنند که باید نقش پر رنگی که باید در مناسبات و ایام الله ایفا کنند به خوبی ایفا نمی کنند .

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /