خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
92/11/17 16:37
شناسه خبر : 38584

نقش مردم در جشن های پیروزی انقلاب آنرا به نماد ملی و فرهنگی تبدیل می کند

سید ابراهیم کوخردی  نقش مردم در جشن های ایام پیروزی انقلاب  را بسیار مهم خواند و گفت : نقش مردم در برگزاری این جشن ها آنرا به نماد ملی و فرهنگی تبدیل می کند . سید ابراهیم کوخردی با تبریک سالروز ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار داشت : جشن های پیروزی انقلاب اسلامی مربوط […] ...

سید ابراهیم کوخردی  نقش مردم در جشن های ایام پیروزی انقلاب  را بسیار مهم خواند و گفت : نقش مردم در برگزاری این جشن ها آنرا به نماد ملی و فرهنگی تبدیل می کند .

سید ابراهیم کوخردی با تبریک سالروز ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار داشت : جشن های پیروزی انقلاب اسلامی مربوط به همه مردم است و نقش و حضور مردم در این جشن ها از اوایل پیروزی انقلاب تا کنون بسیار مهم بوده است .

وی با بیان اینکه در طول ده روزه ی دهه فجر همه آحاد مردم  بخصوص مسوولین باید در برپایی برنامه های شاد برای مردم بستک که شاید روحیه آنان بخاطر زلزله تضعیف شده باشد بسیار مفید و تاتیر گذار خواند و گفت : ادارات فرهنگی بخصوص آموزش و پرورش ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، امور کتابخانه ها ، انجمن و سازمان های فرهنگی مردم نهاد ، اداره تبلیغات اسلامی ، بخشداران، دهیاران و شوراها در سطح روستاها باید برنامه های شادی را در شهر و روستاها جهت شاد ساختن روحیه مردم برگزار نمایند .

مشاور فرهنگی فرماندار بستک افزود : برپایی برنامه های شاد در فضای باز برای مردم ، استقبال مردم را دو چندان می کند و شهرداری و کمیته فرهنگی شورای شهر می تواند در این ایام برنامه های خوب و پرباری را داشته باشد .

وی نقش دانش آموزان بخصوص در مدارس را بسیار پر رنگ خواند و گفت : در مدارس این مهم باید در وهله اول توسط مدیران مدارس و مجتمع ها برنامه ریزی شود تا در جشن های شادی که با حضور اولیا و مردم در مدارس گرفته می شود دانش آموزان ممتاز نیز تشویق شوند .

کوخردی یاد آور شد : متاسفانه برخی از ادارات فقط به آمار و ردیف کردن برنامه هایی صوری اقدام می کنند که باید نقش پر رنگی که باید در مناسبات و ایام الله ایفا کنند به خوبی ایفا نمی کنند .