دوشنبه, 25 شهریور , 1398
22:53:28 - شنبه 16 آذر 1392
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نمایشگاه دانشجویی فرهنگ و هنر و آداب هرمزگان افتتاح شد
 معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: نمایشگاه دانشجویی فرهنگ و هنر و آداب هرمزگان به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان و جهاد دانشگاهی استان هرمزگان در بندرعباس برپا شد.   به گزار جهانگیریه، مهدی نیرومند عصر شنبه در این خصوص به خبرنگاران عنوان کرد: این نمایشگاه […]

 معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: نمایشگاه دانشجویی فرهنگ و هنر و آداب هرمزگان به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان و جهاد دانشگاهی استان هرمزگان در بندرعباس برپا شد.

 

به گزار جهانگیریه، مهدی نیرومند عصر شنبه در این خصوص به خبرنگاران عنوان کرد: این نمایشگاه شامل غرفه های مختلف با موضوعات فرهنگ و هنر، دفاع مقدس، صنایع دستی، کودک و نوجوان و … است.

وی ادامه داد: در غرفه های فرهنگ و هنر این نمایشگاه، انواع کتاب، نرم افزار، تابلوهای نقاشی، پوستر با موضوع آداب مردم هرمزگان و همچنین دوربین های عکاسی قدیمی به نمایش درآمده است.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان افزود: آثار به نمایش درآمده در این نمایشگاه حاصل کار و خلاقیت دانشجویان حوزه فرهنگ و هنر در استان هرمزگان است.

نیرومند اضافه کرد: این نمایشگاه به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان و جهاد دانشگاهی استان هرمزگان در محل جهاد دانشگاهی هرمزگان برپا شده است.

شایان ذکر است؛ نمایشگاه دانشجویی فرهنگ و هنر و آداب هرمزگان با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار هرمزگان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان و رئیس جهاد دانشگاهی هرمزگان افتتاح شد.                   منبع:مهر

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /