چهارشنبه, 9 مهر , 1399
13:53:50 - شنبه 6 تیر 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نمره قابل قبول شهرستان بستک در امر پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر
معاون فرماندار بستک  از نمره قابل قبول شهرستان بستک در امر پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر خبر داد. به گزارش پايگاه خبري جهانگيريه ، محمد احمدی معاون فرمانداری شهرستان بستک در حاشيه  جلسه شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان به خبرنگار جهانگيريه اظهار داشت: ايران جزء كشورهايي است كه در زمينه مبارزه […]

معاون فرماندار بستک  از نمره قابل قبول شهرستان بستک در امر پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري جهانگيريه ، محمد احمدی معاون فرمانداری شهرستان بستک در حاشيه  جلسه شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان به خبرنگار جهانگيريه اظهار داشت: ايران جزء كشورهايي است كه در زمينه مبارزه با  مواد مخدر در عرصه بين المللي هميشه پيشگام بوده و در اين راه شهيدان و جانبازان بي شماري را تقديم نظام و انقلاب نموده است.

وی افزود: با توجه به اينكه در آستانه هفته مبارزه با مواد مخدر قرار داريم، برنامه هاي اين هفته بايد بر مبناي پيشگيري، درمان، فرهنگ سازي و… صورت پذيرد تا اثرات سوء مصرف اين مواد خانمان سوز بيش از پيش براي عموم مردم به ويژه اقشاري كه در معرض آسيب هاي اجتماعي قرار دارند، آشكار شود.
معاون فرماندار بستک تاکید کرد: با همكاري دستگاه هاي ذيربط در این هفته برنامه هاي با نشاطي به منظور اطلاع رساني در زمينه مضرات گرايش جوانان به بحث مواد مخدر برگزار شود.
مهندس احمدی افزود: با توجه به قرارگرفتن درماه مبارک رمضان می توان از ظرفیت امامان جمعه و حضور مردم به ویژه جوانان در مساجد نهایت استفاده را نمود و خانواده ها را در این امر درگیر کرد و حساسیت موضوع را به آنها خاطرنشان کنیم .
وی بیان داشت: فرمانداری شهرستان این آمادگی را دارد که با تمام توان در به ثمر نشستن اهداف شورای فرعی هماهنگی مبارزه با موادمخدر در سطح شهرستان بستک تلاش کند، به همین منظور برگزاری مداوم و به موقع جلسات این شورا اولویت برنامه های ماست.
معاون فرماندار بستک خواستار تكريم خانواده معزز شهداي مبارزه با مواد مخدر، برپایی نمایشگاه، استفاده از ظرفیت امامان جمعه در اطلاع رسانی به خانواده ها و توزیع بروشور در خصوص آثار سوء مواد مخدر در بین نمازگزاران جمعه شد.
خبرنگار : خانم حقشناس
انتهاي پيام/
 

.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /