جمعه, 17 مرداد , 1399
12:09:15 - دوشنبه 30 شهر 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هفته دفاع مقدس همچون نگینی تا همیشه زمان،بر تارک تاریخ حماسه و ایثار و پایداری آزادگان جهان می درخشد
هیئت فوتبال شهرستان بستک با صدور اطلاعیه ای فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را که حماسه بی بدیل ملت سلحشور ایران اسلامی و بسیجیان دریادل می باشد را تبریک گفت. به گزارش پايگاه اطلاع رساني جهانگيريه ، فرخ محمدي رياست هيئت فوتبال بستك طي ياداداشتي به پايگاه خبري جهانگيريه نوشت : هفته دفاع مقدس همچون نگینی تا همیشه […]

هیئت فوتبال شهرستان بستک با صدور اطلاعیه ای فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را که حماسه بی بدیل ملت سلحشور ایران اسلامی و بسیجیان دریادل می باشد را تبریک گفت.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني جهانگيريه ، فرخ محمدي رياست هيئت فوتبال بستك طي ياداداشتي به پايگاه خبري جهانگيريه نوشت : هفته دفاع مقدس همچون نگینی تا همیشه زمان،بر تارک تاریخ حماسه و ایثار و پایداری آزادگان جهان می درخشد،تاریخ 8ساله دفاع مقدس که پر از عشق و ایثار و مقاومت است.
ذکر فداکاری و مجاهدت رزمندگان دوران دفاع مقدس موجب زنده نگه داشتن و پویایی اسلام وانقلاب اسلامی وبیانگر آمادگی و حفظ قدرت دفاعی ملت قهرمان ایران است.
حدیث هشت سال دفاع مقدس،مقاومت ومظلومیت ملتی که قله های سربلند ایثار و حماسه و شرف را در راه دفاع از کیان مکتب،انقلاب و میهن اسلامی خویش در نوردیده است ،حکایت ماندگار دلاوری شهیدان و شاهدانی است که با خون و جانشان سطر سطر تاریخ این مرز و بوم اسلامی را نگاشته اند.

هیات فوتبال شهرستان بستک ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک این ایام به مردم شریف و نجیب این شهرستان و ملت دلاور ورزمنده ایران اسلامی ،آمادگی خود رو تمامیه عرصهای انقلابی اعلام میدارد.

 

انتهاي پيام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /