جمعه, 15 فروردین , 1399
23:10:45 - دوشنبه 31 شهر 1393
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همزمان با سراسر كشور؛ جشن شكوفه ها در بستك برگزار شد
همزمان با سراسر كشور، جشن شكوفه ها با حضور فرماندار و مسوولان دستگاههاي اجرايي شهرستان در دبستان احمديه بستك برگزار شد. به گزارش خبرگزاری جهانگیریه از شهرستان بستك، ميرمرسل ايزدي پور در اين مراسم با تبريك آغاز سال تحصيلي جديد و گراميداشت هفته دفاع مقدس با بيان اينكه آموزش و پرورش يكي از اثرگذارترين نهادهاي […]

همزمان با سراسر كشور، جشن شكوفه ها با حضور فرماندار و مسوولان دستگاههاي اجرايي شهرستان در دبستان احمديه بستك برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری جهانگیریه از شهرستان بستك، ميرمرسل ايزدي پور در اين مراسم با تبريك آغاز سال تحصيلي جديد و گراميداشت هفته دفاع مقدس با بيان اينكه آموزش و پرورش يكي از اثرگذارترين نهادهاي اجتماعي است اظهار داشت: نظام تعليم و تربيت زيربناي توسعه و تحولات اجتماعي است چراكه مهم ترين رسالت آن تربيت نسلي متفكر، پرسشگر، خلاق و در عين حال متخلق به آداب و ارزش هاي اسلامي مي باشد.

وي افزود: آغاز مهر، شروع دوباره تلاش نسل هاي جوان و نوجوان ايران اسلامي است که براي مبارزه با جهل و کسب دانايي به سلاح علم مجهز شده و استوار حضور خود را در سنگرهاي علم و دانش ثبت مي کنند.

فرماندار شهرستان بستك نقش دانش آموزان را در خنثي سازي تهديدات دشمنان در هشت سال جنگ تحميلي بي بديل دانست و گفت: دانش آموزان دیروز برای دفاع از میهن، مدارس را رها کرده و به مبارزه با دشمن پرداختند و امروز دانش آموزان با حفظ سنگر دانش آموزی و تقویت روحیه معنوی و اسلامی باید به مقابله با جنگ نرم دشمن بپردازند.

وي بيان داشت: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و معلمان و اساتید فرهیخته، جوانان خوبی در عرصه های مختلف علمی، هسته ای، پزشکی و … تربیت شده اند که این برای ما مایه افتخار و مباهات است.

رئيس شوراي آموزش و پرورش شهرستان بستك ادامه داد: از مدیران و معلمان که همواره دلسوزانه و خستگی ناپذیر به فعالیت مشغول هستند، انتظار داریم با برنامه ریزی در مدارس شهرستان مطابق با فرهنگ اسلامی- ایرانی در ارتقای خدمات به دانش آموزان و هموار کردن مسیر پیشرفت جوانان و آینده سازان کشور همچون همیشه کوشا باشند.

ايزدي پور هدف از برگزاري اين مراسم را آشنايي دانش آموزان و اولياي آنان با فضاي مدارس و مسوولان مراكز آموزشي، ايجاد فضاي جذاب و خاطره انگيز براي دانش آموزان در آغاز سال تحصيلي و آگاه كردن آنان از قوانين مدرسه عنوان كرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /