چهارشنبه, 13 فروردین , 1399
10:14:47 - سه شنبه 10 آذر 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همگرایی معتمدین و شورای شهر بستک برای حل معضلات
رئیس شورای شهر بستک گفت: با توجه به پیشینه بستک، وضع فعلی شهر در وضعیت مطلبی قرار ندارد . به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه، شب گذشته طی جلسه ای که بین معتمدین شهر بستک و شورای این شهر در سالن جلسات هتل جهانگیریه برگزار شد معضلات و مشکلات شهر بستک مورد ارزیابی قرار گرفت، […]

رئیس شورای شهر بستک گفت: با توجه به پیشینه بستک، وضع فعلی شهر در وضعیت مطلبی قرار ندارد .

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه، شب گذشته طی جلسه ای که بین معتمدین شهر بستک و شورای این شهر در سالن جلسات هتل جهانگیریه برگزار شد معضلات و مشکلات شهر بستک مورد ارزیابی قرار گرفت، لازم به ذکر است مهمان ویژه این جلسه احمد جباری نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی بود.
در این جلسه معتمدین بر ضرورت همگرایی بیشتر بین مسئولین شهرستان و مردم تاکید داشتند .
حبیب جامه دارد رئیس شورای شهر بستک در این جلسه گفت : این موضوعی غیر قابل انکار است که با توجه به پیشینه بستک وضع فعلی شهر در وضعیت مطلوبی نمی باشد اما این مشکلات را نمی توان یک شبه حل نمود و یا شورای این شهر به تنهایی از عهده حل تمام مشکلات برآید .
وی گفت: حمایت مردم و بخصوص معتمدین شهر موجب به حرکت درآمدن چرخه آبادانی این شهر خواهد شد و از این که دوستان به صراحت حرف های خود را مطرح نمودند خوشحالم و حق را به جانب آنها می دهم .
حبیب جامه دار با توجه به گسترش فرهنگ تملق و چاپلوسی در جامعه گفت: مسئولین باید قدرت شنیدن نقدها را داشته باشند حتی اگر این نقد مخالف عقیده آنها باشد .
وی افزود: بیمارستان فارابی شهر بستک می تواند کمک شایانی به این شهر بکند، در اینده ای نزدیک دو اتاق عمل و واحد سی تی اسکن به آن اضافه می شود ، همچنین واحد سنگ شکن این بیمارستان در حال راه اندازی مجدد است که می تواند بیماران زیادی را از شهرهای مجاور به اینجا جذب کند و حتی می تواند موجب رونق بازار شود .
رئیس شورای شهر بستک گفت: برای رها شدن از رکود شهر باید جذابیت های شهر همانند پارک مناسب، مکان های تفریحی و واحدهای صنعتی، راه اندازی شود که این امر نیاز به جذب سرمایه دارد که امید است به همت معتمدین و نماینده محترم مجلس شورای اسلامی این امر محقق شود .
وی در پایان از تمام افراد حاضر در جلسه تشکر نمود و از آنها خواست تا نقش آفرینی بیشتری در حل مشکلات شهر با شواری اسلامی این شهر داشته باشند.

1 5 6 9

43
انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /