پنج شنبه, 21 فروردین , 1399
19:56:58 - پنج شنبه 3 مهر 1393
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پایگاه خبری جهانگیریه به بهانه روز جهانی جهانگردی: صنعت گردشگری ظرفیت فراموش شده در شهرستان بستک
بستک با وجود داشتن میراث سنگ نگاشته ای به قدمت هزاران سال، وجود کاروانسراهای قدیمی، آب گرم هایی با خواص درمانی، طبیعتی بکر و دیدنی، جاذبه های فرهنگی و هنری منحصر به خود، جایگاه ویژه ای می تواند در رونق صنعت گردشگری هم در سطح استانی و هم ملی داشته باشد. در دنیای امروز صنعت […]

بستک با وجود داشتن میراث سنگ نگاشته ای به قدمت هزاران سال، وجود کاروانسراهای قدیمی، آب گرم هایی با خواص درمانی، طبیعتی بکر و دیدنی، جاذبه های فرهنگی و هنری منحصر به خود، جایگاه ویژه ای می تواند در رونق صنعت گردشگری هم در سطح استانی و هم ملی داشته باشد.

در دنیای امروز صنعت گردشگری به یکی از پر درآمدترین صنعتهای شناخته شده تبدیل شده است و برخی کشورها از طریق پرداختن به جذب توریست توانسته اند اقتصاد پویایی را برای کشور خود رقم بزنند.

عدم استقبال گردشگران از شهرستان را باید در یک کار گروه تخصصی بررسی کرد تا ظرفیتهای فرهنگی و گردشگری شهرستان به خوبی معرفی شود.

جاذبه های طبیعی شهرستان در برخی فصول سال می تواند گردشگران فراوانی را به خود معطوف کند اما چالشهای پیش روی گردشگران از قبیل نبود راه مواصلاتی استاندارد، نبود امکانات مناسب رفاهی در طول مسیر، عدم معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان و… رونق این صنعت را در شهرستان با رکود مواجه نموده است.

پایگاه خبری جهانگیریه آمادگی خود را جهت معرفی جاذبه های فرهنگی و گردشگری شهرستان اعلام می کند و از مسئولین مرتبط جهت همکاری دعوت بعمل می آورد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /