یکشنبه, 4 خرداد , 1399
10:16:22 - دوشنبه 16 شهر 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پذیرش دانشجویان در ۸۰ گرایش علمی خواهد بود/کلیه امتحانات به صورت آنلاین برگزار می شود
سرپرست دانشگاه پیام نور بندرعباس با بیان اینکه سه گروه علوم انسانی ، پایه و فنی مهندسی در این دانشگاه آموزش داده می شود گفت : پذیرش دانشجوها در 80 رشته تحصیلی با گرایشهای مختلف خواهد بود. به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه به نقل از هرمز ، علیرضا مصدقی،سرپرست دانشگاه پیام نور  درگفتکو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی […]

سرپرست دانشگاه پیام نور بندرعباس با بیان اینکه سه گروه علوم انسانی ، پایه و فنی مهندسی در این دانشگاه آموزش داده می شود گفت : پذیرش دانشجوها در 80 رشته تحصیلی با گرایشهای مختلف خواهد بود.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه به نقل از هرمز ، علیرضا مصدقی،سرپرست دانشگاه پیام نور  درگفتکو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز افزود :دانشگاه پیام نورمرکز بندرعباس در حال حاضر در سه گروه علوم انسانی، علوم پایه و فنی ومهندسی در 80رشته تحصیلی باگرایشهای مختلف دانشجو می پذیرد امیدواریم امسال هم دراین رشته ها حداکثر دانشجو را جذب کنیم.

 

 

وی با اشاره به بهره برداری از ساختمان جدید دانشگاه اظهارکرد: با توجه به اینکه در مهرماه 1390 ساختمان جدید دانشگاه پیام نور مرکز بندرعباس با مساحت 6000 مترمربع به بهره برداری رسیده،کلیه کلاسهای آموزشی در مرکز بندرعباس برگزار میشود و نیازی به اجاره فضای آموزشی بیرون از دانشگاه نمی باشیم.

 

 

سرپرست دانشگاه پیام نور مرکز بندرعباس تصریح کرد:امتحانات دراین واحد دانشگاهی به صورت سراسری و کاملا سیستمی انجام می شود و کمترین تخلف در برگزاری آزمون راه ندارد.

 

 

مصدقی افزود:برگزاری امتحانات در این واحد دانشگاهی به دو شیوه کتبی و الکترونیکی (بدون کاغذ) می باشد در آزمون الکترونیکی دانشجو پس از برگزاری امتحان و به محض پاسخ دادن به سوالات میتواند نمره خود را مشاهده نماید در آزمون کتبی معمولا نمرات یک هفته پس از برگزاری آزمون اعلام  و این تاخیر به دلیل آن است که کلیه پاسخنامه ها بصورت مرکزی از طریق دستگاه قرائت خوان، قرائت  و از طریق سازمان مرکزی پیام نور اعلام می شود.

 

سرپرست دانشگاه پیام نور با تاکیدبرحوزه تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی مناسب به دانشجویان گفت: دانشگاه پیام نور در این حوزه نیز رتبه اول را کسب و ازاین جهت  دانشجویان نهایت رضایت را از عملکرد دانشگاه پیام نور درکل کشورداشته اند.

 

وی بیان کرد:طبق اظهارات سازمان سنجش آمار قبولی در مقطع تحصیلات تکمیلی دانشجویانی بودند که فارغ التحصیل مقطع کارشناسی دردانشگاه پیام نور سراسر کشور بوده و این نشانگر کیفیت خوب آموزشی دراین واحد دانشگاهی می باشد.

 

مصدقی افزود:ازعملکردهای این واحد دانشگاهی  تعامل با سازمان بنیاد شهید وامور ایثارگران کمیته امداد  امام خمینی (ره) جهت تخفیف پرداخت شهریه دانشجویان شاهد،ایثارگرو دانشجویانی که زیر نظر کمینه امداد امام خمینی و اداره بهزیستی می باشند که از این طریق شهریه دانشجویان کم بضاعت پرداخت میشود.

 

 

سرپرست دانشگاه پیام نور مرکز بندرعباس گفت: یکی از اقدامات خوب درتابستان انجام گزینش و اخذ مصاحبه علمی وعمومی از اساتید مدعوی است که در دانشگاه پیام نور مشغول تدریسبودهو هدف از این کار گزینش اساتید متخصص و متعهد با رتبه های علمی برتر که این امر به ارتقا علمی دانشگاه و دانشجو کمک بسیار می نماید.

 

 

وی افزود:یکی از اولویت های مهم دیگر این واحد دانشگاهی ،تکمیل وتجهیز آزمایشگاه ها و کارگاههای تخصصی است با توجه به اینکه به لحاظ فیزیکی فضای مورد نظر آزمایشگاهها تامین گردیده است درحال حاضر به دنبال تعمییر و تجهیز وسایل آزمایشگاه می باشیم.

 

 

مصدقی باتوجه به اینکه دانشجویان در محیط دانشگاه با روحیه شاد و نشاط آوری مشغول به تحصیل می باشند عنوان کرد: محوطه دانشگاه با فضای سبز و چمن آرایی آراسته گردیده است.

 

 

سرپرست دانشگاه پیام نور مرکز بندرعباس خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه هفته اول مهرماه مصادف با هفته گرامیداشت دفاع مقدس می باشد طبق هماهنگی های انجام شده در ورودی دانشگاه نمادی از سنگرهای جبهه های نبرد حق علیه باطل برگزار کنیم.

 

 

انتهای پیام /س

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /