شنبه, 3 اسفند , 1398
7:00:54 - پنج شنبه 24 دی 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیشروی سگ های والگرد از حاشیه شهر بستک به منازل مسکونی
معضل سگ های ولگرد همچنان دامن گیر شهر بستک بوده و نارضایتی مردم را بدنبال دارد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه، حضور شبانه گله های سگ ولگرد دیگر به امری طبیعی برای شهرواندان بستکی تبدیل شده است ، تعداد سگها روز به روز افزایش می یابد و دیدن سگی با پند توله در شهر دیگر برای مردم چیز جدیدی نیست.

 

ایوب یکی از شهروندان بستکی در گفتگو با خبرنگار جهانگیریه گفت: حضور سگهای ولگرد جلوی حیاطمان امری روزمره شده است و باید با احتیاط در را باز کرد.

 

نیما دیگر شهروند بستکی گفت : صبح که به مدرسه می رویم در یکی از خیابان ها همیشه سگ های ولگرد وجود دارند که باید آن مسیر را دور بزنم.

 

عبدالله گفت: منزل ما حیاط ندارد خودروی خود را در خیابان پارک می کنم که بسیاری از مواقع می بینم که سگها زیر ماشین من را برای خواب انتخاب کرده اند و برای همین همیشه قبل از روشن کردن خودرو زیر آن را بازدید می کنم.

 

رضا دیگر شهروند بستک به خبرنگار جهانگیریه گفت: دیشب فراموش کردم درب حیاط خانه را ببندم که و صبح که می خواستم به محل کارم بروم دیدم یک سگ به همراه دو توله اش در حیاط منزل ما حضور دارند و مجبور شدم دقایقی را صبر کنم تا آنها منزل مرا ترک کنند .

 

به گفته یک منبع آگاه یکی از شهرهای همجوار اقدام به جمع آوری سگ های ولگرد بصورت زنده گیری نموده است که آنها را در محدوده شهرستان بستک رها ساخته اند.

 

مردم در انتظار تصمیمی جدی برای حل این موضوع از سوی مسئولین هستند.

 

 

عکاس : رضا

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /