دوشنبه, 13 مرداد , 1399
11:57:40 - یکشنبه 6 دی 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
چشم طمع و نظر سمی دشمن به انتخابات است / اگر الان بیدار نشویم با لگد دشمن بیدار می شویم
حجت الاسلام کاظم زاده ضمن یادآوری سخنان مقام معظم رهبری گفت: اگر کسی دل سنی را نسبت به شیعه چرکین کند و اگر کسی دل شیعه را نسبت به سنی چرکین کند ، این کار دشمن است.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه، حجت الاسلام جعفر کاظم زاده در سخنانی به مناسبت هفته وحدت گفت: سقوط نظام آل سعود شاهکار بزرگی در وحدت میان مسلمانان است.

وی افزود: تکفیری هایی که از دل آل سعود برخواسته اند تیشه به ریشه اسلام میزنند و چهره پیامبر را خدشه دار می کنند.آنها به اسم مسلمان قصد براندازی دارند و هرچه ما بیشتر متحد باشیم دست تکفیری ها بیشتر رو می شود.

حجت الاسلام کاظم زاده با اشاره به هزینه های میلیاردی آل سعود در ایجاد شبکه های ماهواره ای برای هدف قرار دادن دین اسلام افزود: شیعه و سنی هیچ اختلافی باهم ندارند و اشتراکات ما اجازه نمی دهد بینمان تفرقه یا جدایی بیفتد.

وی تصریح کرد: استکبار موجب شده تا دسیسه های دشمنی آنان زیاد شود و بوسیله وهابیت و بهاییت از کوچکترین رخنه استفاده و در بین مسلمانان تفرقه ایجاد می کنند.

وی ضمن یادآوری سخنان مقام معظم رهبری افزود: اگر کسی دل سنی را نسبت به شیعه چرکین کند و اگر کسی دل شیعه را نسبت به سنی چرکین کند ، این کار دشمن است.

حجت الاسلام کاظم زاده خطاب به علمای شیعه و سنی در شهرستان بستک گفت: در این هفته وحدت شما باید روشنگری کنید و به مردم بفهمانید که شبکه های ماهواره ای به اصطلاح مذهبی فقط در پی بیشتر کردن اختلافات هستند.اینها کار دشمن است و بویی از اسلام و مسلمانی نبرده اند.باید پیرامون دسیسه های وهابیت و آل سعود اطلاع رسانی بیشتری به مردم بشود.

وی افزود: دشمن با رفتاری شیک به سراغ ما می آید و به راحتی ما را فریب می دهد.زمانی خبردار می شویم که دختران و پسران ما به سمت و سویی دیگر کشیده شده اند.اگر الان بیدار نشویم با لگد دشمن بیدار می شویم.

حجت الاسلام کاظم زاده در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: چشم طمع و نظر سمی دشمن به انتخابات 7 اسفند است.

وی تصریح کرد: مردم تمام حرکات را می بینند و می سنجند و این مردم اند که حرف آخر را می زنند.ثمره هفته وحدت همین روشنگری هاست تا معایب و محاسن خود را بسنجیم که اگر کسی به اسم اسلام یا مسلمان بخواهد در جایگاهی قرار بگیرد و قصد و غرضی در کار او باشد با سلاح فکر آن توطئه را به خودش بازگردانیم.

گفتنی است سخنرانی حجت الاسلام کاظم زاده به مناسبت هفته وحدت در جمع مردم ، علمای شیعه و سنی و مسئولین اداری شهرستان بستک در مسجد شیخ (مدنی) صورت گرفت.

خبرنگار:شهاب زمانی

انتهای پیام/

بر چسب ها: , ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /