چهارشنبه, 18 تیر , 1399
13:49:31 - جمعه 6 آذر 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کاندیدهای انتخابات مجلس دین را در راس امور قرار دهند
امام جمعه موقت شهرستان بستک خطاب به کاندیداها گفت: مخلصانه و مسئولانه کار کنید و اهل هیچگونه جناح بازی نباشید زیرا که مجلس نیاز به یک نماینده مدرس گونه دارد. به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه،حجت الاسلام جعفر کاظم زاده امام جمعه موقت شهرستان بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه ، دفاع از […]

امام جمعه موقت شهرستان بستک خطاب به کاندیداها گفت: مخلصانه و مسئولانه کار کنید و اهل هیچگونه جناح بازی نباشید زیرا که مجلس نیاز به یک نماینده مدرس گونه دارد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه،حجت الاسلام جعفر کاظم زاده امام جمعه موقت شهرستان بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه ، دفاع از مظلوم را یک فرهنگ اسلامی دانست و گفت: بعضی ها دفاع از مظلوم را سیاست خارجه می دانند اما بدانند که این دفاع نوعی فرهنگ اسلامی است.

 
وی ضمن اشاره به دیدار بسیجیان با رهبر معظم انقلاب افزود: دشمنان این نظام بدانند که تا ولایت فقیه است همه ما بسیجی وار و گوش به فرمان رهبر انقلاب ، در مقابل آنان می ایستیم و آرزوی نفوذ و تداخل در امور کشور را به گور خواهند برد.
 
امام جمعه موقت شهرستان بستک از جمله موضوعات بسیار مهم در دشمنی نرم را استفاده از پروژه نفوذ خواند و گفت: مهم این است که بدانیم و باور کنیم که دشمن در حال طراحی و برنامه ریزی در این زمینه است.
 
حجت الاسلام کاظم زاده همچنین در سخنانی با اشاره به تخریب شورای نگهبان در چند روز اخیر گفت: کاندیداها چه تایید بشوند چه نشوند فصل الخطاب شورای نگهبان است و تصمیم گیری و حرف آخر با آنهاست.بعضی ها سعی نکنند که افکار عمومی را گمراه کنند و کار شورای نگهبان را زیر سوال ببرند.
 
وی از کاندیداها خواست که دین را در راس امور قرار دهند و افزود: کاندیدا باید ملی و مردمی باشد و درد مردم را بداند.مشکلات منطقه و حوزه انتخابیش را بشناسد و برای حل آنها برنامه و طرح داشته باشد.اهل تهدید نباشد و با تهدید شدن کم نیاورد.حرف حق را بزند و از حق دفاع کند.
 
امام جمعه موقت شهرستان بستک خطاب به کاندیداها گفت: مخلصانه و مسئولانه کار کنید و اهل هیچگونه جناح بازی نباشید زیرا که مجلس نیاز به یک نماینده مدرس گونه دارد.
 
حجت الاسلام کاظم زاده همچنین با اشاره به اجلاس گازی تهران و اشتیاق روسای جمهور کشورهای مختلف به دیدار با رهبری گفت: این اشتیاق و تمجیدات آنها نشان از جایگاه رفیع ولایت فقیه و رهبری است که هوشمندانه و با درایت تمامی مسائل ریز و درشت را رصد و تحلیل و بیان می کنند.
خبرنگار: شهاب زمانی
انتهای پیام/

بر چسب ها: , ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /