چهارشنبه, 9 مهر , 1399
12:22:44 - جمعه 11 دی 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کباب حلبی سنتی جدید در سفرهای تفریحی مردم+ تصویر
کباب حلبی در هفته های اخیر و با توجه به خنکی هوا در شهرستان بستک و افزایش سفرهای مردم به دامن طبیعت مورد توجه بسیار از مردم قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه، سفرهای تفریحی یکی از مواردی است که تمام مردم دنیا در زندگی روزانه خود بهترین زمان را به آن اختصاص می دهند، بعد از زمان ،مکان و غذا است که در تفریحات مورد توجه قرار می گیرد.

ما مردم ایران معمولا ترجیح می دهیم در تفریحاتمان کباب بخوریم و بخصوص اینکه کباب را خودمان تهیه کنیم ، اما اینکار سختی و تخصص خاص خود را می طلبد.

کباب حلبی یک سبک جدید است که سختی کباب زدن سنتی را کمتر دارد و بزغال و سیخ نیازی ندارد و شما حتی با خاروخاشاک هم می توانید یک کباب خوشمزه تهیه کنید.

مهمترین ابزار در این نوع کباب حلب است و اگر حلب روغنی شما قبلا مورد استفاد قرار نگرفته است بهتر است قبل از هر چیز آن را در آتش بیاندازید تا رنگ هایش بسوزد.

اگر آتشی ملایم تهیه کنید شما می توانید حدود 45 دقیقه یک کباب خوشمزه را تهیه کنید.

این نوع کباب در هفته های اخیر و با توجه به خنکی هوا در شهرستان بستک و افزایش سفرهای مردم به دامن طبیعت مورد توجه بسیار از جوانان قرار گرفته است.

این سبک کباب زدن دو ویژگی برتر نسبت به کباب سنتی دارد که عدم دود زدگی گوشت و سهولت در پخت آن می باشد.

این نکته حائز اهمیت است اگر در تفریحات خود می خواهید این سبک کباب پختن را بکار بگیرید مواظب طبیعت باشید چون این نوع کباب به آتش بیشتر و شعله ورتری نیاز دارد که ممکن است در اثر بی توجه موجب آتش سوزی شود.

 

انتهای پیام/

بر چسب ها: , , , , ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /