خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
94/09/25 10:27
شناسه خبر : 75765

کمک 900 میلیارد ریالی خیرین بستکی در یک دهه اخیر

امام جمعه شهرستان بستک گفت: خیرین شهرستان بستک در یک دهه اخیر بالغ بر 900 میلیارد ریال در سطح شهرستان کمک رسانی داشته اند و این آمار حکایت از آن دارد که شهرستان بستک خَیّر پرور است. ...

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه بستك، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک طی گفتگویی اظهار داشت: خیرین محترم نیازهای مبرم و ضروری شهرستان را شناسایی کنند.

وی افزود: هزینه هایی که توسط نیکوکاران وارد شهرستان می شود باید ساماندهی شده و از هرگونه موازی کاری پرهیز شود.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی خواستار هدایت هزینه های خیریه توسط نمایندگان خیرین و مسئولین مربوطه شهرستان در جهت کارگاهها و کارخانه های تولیدی و اشتغال زا شد.وی به خیرین پیشنهاد داد تا جامعه خیراندیشان نواندیش تشکیل شود.

امام جمعه شهرستان بستک در بخش دیگری از سخنان خود گفت: خیرین شهرستان بستک در یک دهه اخیر بالغ بر 900 میلیارد ریال در سطح شهرستان کمک رسانی داشته اند و این آمار حکایت از آن دارد که شهرستان بستک خَیّر پرور است.

وی تصریح کرد: این کمک ها در حوزه های بهداشت و درمان ، آموزش و پرورش ، بهزیستی ، ساخت مسجد و آب انبار ، کمک رسانی به ایتام و نیازمندان بوده است.

 

حجت الاسلام والمسلمین قائدی همچنین نیازمندی های شهرستان بستک را در احداث تعدادی مدرسه در روستاهای دوردست ، احداث نمازخانه در مدارس ، دستگاه های تصفیه آب و آبسردکن در مدارس ، نیاز ضروری به یک فرهنگسرا ، احداث کلینیک مشاوره خانواده و احداث دارالقرآن در شهرستان برشمرد.

 

انتهای پیام/