شنبه, 3 اسفند , 1398
10:24:27 - پنج شنبه 24 دی 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آمریکا سرمست از پیروزی های پوشالی خود نباشد/ کوچکترین تعرض به ایران با سخت ترین پاسخ همراه است
فرمانده سپاه امام سجاد (ع) گفت: هر کشوری به آب های سرزمینی ما تجاوز کند با برخورد قاطعانه ما مواجه خواهد شد حتی اگر آمریکا باشد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري جهانگيريه، سردار رضا ترابی فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان طی گفتگویی با خبرنگار جهانگیریه اظهار داشت: اقدام نیروی دریای سپاه پاسداران نسبت به توقیف دو فروند شناور رزمی آمریکایی در خلیج فارس ستودنی بود و تمام دنیا بداند جمهوری اسلامی در مقابل هر کشوری که به آبهای سرزمینی آن تجاوز کند خواهد ایستاد حتی آگر آن کشور آمریکا باشد.

وی افزود: ما جنگ طلب نیستیم اما خودمان را مقابل هر تهدیدی آماده کردیم ، آمریکا باید بداند ایران کشوری ما مانند برخی کشورهای ضعیف النفس نیست که با قلدری بتواند آنجا را پایگاهی برای نیروی دریایی خود کند، ما تعرض شناورهای هیچ کشوری را در حریم دریائیمان تحمل نخواهیم کرد.

 

سردار ترابی گفت: دشمن اصلی ما ایالات متحده است که رهبری استکبار جهانی را بدست گرفته است، البته برخی رژیم های نامشروع مانند اسرائیل دشمن اصلی خود را جمهوری اسلامی ایران می دانند ولی ما اسرائیل عددی در مقابل خود محسوب نمی کنیم، دنیا ناظر بود چگونه چند جوان سنی مذهب در باریکه غزه و چند جوان شیعه مذهب در جنوب لبنان اسرائیل را زمین گیر کردند، آنها در چند سال اخیر با شکست های پی درپی از گروههای مقاومت به این موضوع ایمان آوردند که توان مقابله با جمهوری اسلامی ایران را ندارند .

 

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) با اشاره به عملیات های کربلای 4 و5 گفت: در عملیات کربلای 4 تعداد زیادی از نیروهایمان را از دست دادیم و به اهداف عملیات نرسیدیم و این موضوع بسیار رزمندگان را ناراحت کرده بود اما اعلام عملیات جدید شوری در بین همه ایجاد نمود و تصمیم گرفته شد عملیاتی گسترده با نام کربلای 5 را انجام دهیم و وقتی برای شناسایی به مناطق در دست رژیم بعث با چند نفر از رزمندگان می رفتیم انقدر آنها سرمست پیروزی در عملیات گذشته بودند که سربازانشان از لباس های غیر نظامی و نامتعارف استفاده می نمودند و بسیاری را به مرخصی می فرستادند اما به یاری خدا در عملیات کربلای 5 به پیروزی های گسترده ای دست یافتیم و دشمن را غافلگیر کردیم.

 

وی در پایان افزود: آمریکا سرمست پیروزیهای پوشالی گذشته خود نباشد و بخاطر مطیع بودن برخی کشورهای ضعیف منطقه مغرور نباشد و بداند کوچکترین تعرض به جمهوری اسلامی را با سخت ترین اقدام پاسخ خواهیم داد.

 

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. محمد   1394/10/24  

    خدا قوت یادگار دفاع مقدس و سرباز امام خامنه ای ( روحی له الف) …………………………… قلب ما آکنده از مهر و محبت های این نظام مقدس که تا زنده ایم رزمنده ایم و منتظر فرمان امام عزیزمان خامنه ای هستیم . بدون شک امنیت این مرز و بوم مرهون زحمات و جانفشانی های شما سربازان دلیر این آب و خاک می باشد . ای رهبر آزاده……….آماده ایم آماده


سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /