دوشنبه, 7 بهمن , 1398
14:20:43 - جمعه 12 آبا 1396
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه موقت شهرستان بستک:
امام حسین(ع) الگویی برای استکبارستیزی است
امام جمعه موقت شهرستان بستک با الگو دانستن امام حسین(ع) برای ملت ایران در مبارزه با استکبار گفت: تا زمانی که آمریکا خوی وحشی گری و نسل کشی دارد و به دنبال ایجاد تفرقه بین مردم ایران است مبارزه با آمریکا ادامه دارد.

به گزارش جهانگیریه؛ حجت الاسلام و المسلمین جعفر کاظم زاده، امام جمعه موقت شهرستان بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه، ضمن توصیه به تقوای الهی و دوری از گناه، تقوا و پرهیزگاری را مانند دژ مستحکمی دانست که انسان را در برابر وسوسه های شیطانی نگاه می دارد و سبب سعادت و رستگاری انسانها می شود.

وی با اشاره به پیاده روی زائرین اربعین حسینی اظهار کرد: زیارت تنها ملاک نیست بلکه این فرصت مناسبی برای زائرین است تا ضلالت و گمراهی خود را رفع کنند و شور حسینی خود را، با افزایش درک، شعور و معرفت حسینی همراه کنند تا استکبارستیزی، ذلت نپذیرفتن و دشمن شناسی را که از اهداف واقعه عاشوراست را بهتر درک کنند زیرا بعد از هزار و 400 سال، هنوز برخی ها درس های عاشورا را درک نکرده اند و نصایح امام حسین(ع) به دشمنان را به عنوان مذاکره تلقی می کنند که این اشتباهی بزرگ است.

امام جمعه موقت شهرستان بستک با اشاره به 3 واقعه تاریخی، تبعید حضرت امام خمینی(ره) از ایران به کشور ترکیه در در سال 1343، حمله رژیم ستمشاهی به دانشگاه تهران و به خاک و خون کشیدن دانشجویان آن در سال 1357 و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام در 13 آبان سال 1358 اظهار کرد:  براساس قرآن یکی از سیاست های اسلام استکبار ستیزی است که راهپیمایی نیز نمونه ای از ابراز این عقیده است.

وی ایجاد فاصله بین مردم ایران را یکی از راهبردهای آمریکا دانست و تاکید کرد: تا زمانی که آمریکا خوی وحشی گری و نسل کشی دارد، هیچگاه مردم ایران سلاح خود را بر زمین نمی گذارند و هر چه را که بگویند ما بر خلاف آن اقدام می کنیم و در این راه امام حسین(ع) الگوی ماست.

کاظم زاده به مناسبت روز ملی کیفیت، با مخاطب قرار دادن بازاریان، کارخانه داران و همچنین خریداران بیان کرد: ما با قاچاق کالا مخالف و با مصرف تولیدات داخلی موافقیم اما به شرط آنکه تولیدکنندگان از جمله خودروسازان بزرگ داخلی وجدان کاری را سرلوحه کار خود قرار دهند و با این نیت که این محصول را برای خانواده خود تولید می کنند به تولید و عرضه محصولات اقدام کنند زیرا اگر محصولات با کیفیت تولید شود، مردم خریدار آن هستند.

انتهای خبر/مرتضی دلاوری

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /