دوشنبه, 13 مرداد , 1399
11:26:23 - یکشنبه 5 آذر 1396
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه؛
بسیج مظهر مردم سالاری دینی و نماد وحدت در جامعه است
فرمانده منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه در جمع بسیجیان شهرستان بستک، بسیج را مظهر مردم سالاری دینی دانست که همواره نماد وحدت و خدمت در جامعه است و تاکید کرد: برای پیشرفت و سربلندی کشور می بایست وحدت را سرلوحه اعمال و رفتار خود قرار داد.

به گزارش جهانگیریه؛ سردار علی عظمایی، فرمانده منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همایش اقتدار بسیجیان شهرستان بستک، ضمن تبریک سالروز تشکیل بسیج مستضعفین گفت: بسیج شجره طیبه و درخت تناوری است که دشمنان معترف اند که هیچ ارتشی کلاسیکی نمی‌توانند در برابر آن مقاومت کند.

وی در بیان تاریخچه تشکیل بسیج عنوان کرد: ۲۲ روز بعد از تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام، حضرت امام خمینی (ره) با دوراندیشی عمیق، فرمان تشکیل بسیج مستضعفین را در سال 58 صادر کرد.

فرمانده منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه افزود: چند ماه بعد از تشکیل بسیج، و در شرایطی که انقلاب اسلامی با مشکلات عدیده ای از جمله تحرکات منافقین و دیگر گروه‌ها مواجه بود، دشمن بعثی با تمام توان خود به مرزهای جمهوری اسلامی ایران تجاوز کرد.

وی تاکید کرد: بسیجیان با سلاح ایمان و با هدف دفاع از ارزش های انقلاب، در برابر دشمن بعثی که با حمایت عملی ۳۴ کشور به ایران اسلامی حمله کرده بود، ایستادند و از نثار جان خویش دریغ نکردند و دشمن را از کشور بیرون راندند.

سردار عظمایی تصریح کرد: بسیج در تمام عرصه های خدمت به نظام حضور دارد و عملکرد بسیج، سبب ناامیدی دشمنان است زیرا همواره الگویی برای سایرین می باشد و تفکر بسیجی زمینه‌ساز تشکیل نیروی مردمی با عنوان حشد الشعبی در عراق و سوریه بوده است که سبب نابودی گروه‌های تکفیری شد.

وی با مثال زدنی دانستن وحدت بین شیعه و سنی در شهرستان بستک اظهار کرد: برای حفظ وحدت و پیشرفت کشور باید تلاش کرد و می بایست همواره هوشیار بود تا دشمن نتواند با نفوذ خود، وحدت ما را خدشه دار کند زیرا برای دشمن، شیعه و سنی فرقی ندارد و هدف نشانه گرفتن وحدت آنان است.

فرمانده منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه، مکتبی بودن، ایمان، اعتقاد درونی به خداوند، ولایت‌مداری، تبعیت پذیری، ایثار و داشتن اراده محکم را از جمله وظایف بسیجیان دانست که مهمترین وظیفه آنان، دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

سردار عظمایی بسیج را مظهر مردم سالاری دینی دانست که همواره نماد وحدت و خدمت در جامعه است و تاکید کرد: همواره باید قدردان خون شهدا بود و برای پیشرفت و سربلندی کشور می بایست وحدت را سرلوحه اعمال و رفتار خود قرار داد.

انتهای خبر/ مرتضی دلاوری

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /