دوشنبه, 30 فروردین , 1400
15:07:22 - جمعه 12 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عضو شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور؛
دل رهبری از دست خیلی ها خون است و لبخند ایشان از خوشرویی است
عضو شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور در شهرستان بستک گفت: عاشق ولایت کسی است که اعمال و رفتار خود را شبیه ایشان کند. رهبری بیشتر اوقات لبخند به لب دارند که خیلی ها فکر می کنند ایشان همیشه خوشحال است اما باید بدانند که دل رهبری از دست خیلی ها خون است و لبخند ایشان از روی خوشرویی است.

به گزارش جهانگیریه؛ حجت الاسلام و المسلمین سید فرشید غفاری، عضو شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور در سفر دو روزه خود به شهرستان بستک ضمن دیدار با مسئولین و علمای اهل سنت و تشیع شهرستان، با حضور در نماز جمعه شهرستان بستک گفت: والدین، قهرمان زندگی فرزندان خود هستند و فرزندان بدون آگاهی از اعمال و رفتاری که والدین انجام می دهند از آنها تبعیت می کنند و به نوعی چون عاشق والدین خود هستند، سعی می کنند مانند معشوق باشند.

وی افزود: ما که عاشق امام زمان (عج) هستیم می بایست مانند الگوگیری فرزندان، از اعمال، رفتار و دستورات ایشان تبعیت کنیم. هدف روحانیون نیز از پوشیدن لباس خاص، شبیه شدن به پیامبر اسلام(ص) است.

عضو شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور تاکید کرد: عاشق ولایت و رهبری می بایست اعمال و رفتار خود را شبیه ایشان کند یعنی باید اهل زهد، تقوا، خوشرویی و… باشد. خیلی ها فکر می کنند رهبری همیشه خوشحال است زیرا بیشتر اوقات لبخند به لب دارند اما باید بدانند که دل رهبری از دست خیلی ها خون است و لبخند ایشان از روی خوشرویی است.

وی در بیان صفات و خصوصیات عاشقان ولایت اظهار کرد: کسی عاشق امام و رهبری است که برای ایشان دعا کند و از دشمنان نظام و انقلاب اعلام برائت کند و مرگ برآمریکا و مرگ بر اسرائیل بگوید. اگر مدعی عاشقی هستید باید در تمام امورات زندگی مثل معشوق شوید.

غفاری در پایان سخنان کوتاه خود در جمع نمازگزاران تاکید کرد: آمریکا فقط در غرب نیست بلکه آمریکا و اسرائیل می توانند در همه جا باشند.

انتهای پیام/ مرتضی دلاوری

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /