خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
96/05/31 09:10
شناسه خبر : 80652

۸۳ پروژه عمرانی در هفته دولت در بستک افتتاح می شود

فرماندار بستک در جلسه شورای اداری شهرستان از افتتاح ۸۳ پروژه عمرانی در هفته دولت با اعتباری بالغ بر۵۵۰ میلیارد ریال خبر داد. ...

به گزارش جهانگیریه؛ عبدالله پرتابیان، فرماندار بستک در جلسه شورای اداری شهرستان که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره ی شهیدان رجایی و باهنر گفت: هفته دولت فرصت مناسبی است تا دستاوردها وگام های استوار و بلند دولت تدبیر و امید در عرصه های مختلف به تصویر کشیده شود.

وی به بیان دستاوردهای دولت تدبیر و امید پرداخت که راستای این اقدامات، در شهرستان بستک و در هفته دولت شاهد بهره برداری و افتتاح ۸۳ پروژه در زمینه های مختلف با اعتباری بالغ بر۵۵۰ میلیارد ریال خواهیم بود که گوشه ای از خدمات نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید به مردم منطقه است.

پرتابیان هفته دولت را هفته ای برای اطلاع‌رسانی و تبیین فعالیتهای دولت به مردم دانست و ضمن تشکر از دستگاههای اجرایی شهرستان افزود: اگر امروز شاهد موفقیت در زمینه های مختلف، در سطح شهرستان هستیم به دلیل عملکرد خوب دولت، دستگاههای اجرایی، همراهی مردم بزرگوار شهرستان و مشارکت خیرین و بخش خصوصی است.

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک در پایان جلسه با مقایسه اعتبارات سال ۹۶ نسبت به سال گذشته از محل منابع ماده ۱۸۰ کمیته برنامه ‌ریزی شهرستان، از رشد ۶۷ درصدی اعتبارات و رسیدن آن به ۱۷۰ میلیارد ریال خبر داد.

انتهای پیام/ مرتضی دلاوری