خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
96/12/11 14:51
شناسه خبر : 81147

والدین باید از فرزندانشان در برابر آسیب های اجتماعی مراقبت کنند

خطيب نماز جمعه اهل سنت شهر بستك بر مواظبت مستمر از فرزندان در برابر آسیب های اجتماعی تاکید کرد و این اقدام را سبب کاهش معضلات جامعه برشمرد و ارتباط دختر و پسر را از مسائلی دانست که نباید از کنترل والدین خارج شود. ...

به گزارش جهانگیریه؛ شیخ محمد بویه، خطيب نماز جمعه اهل سنت شهر بستك در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه گفت: یکی از اساسی ترین نیازهای انسان، ارتباط و تعامل با یکدیگر است که برای توسعه کارها و پیشرفت در زندگی نیازمند تعامل و ارتباط است.

وی افزود: انسان از طریق ارتباط با دیگران، از زندگی لذت بیشتری می برد و خداوند شهوت را در وجود انسان قرار داده است که آن نیز نیازمند ارتباط درست است.

خطيب نماز جمعه اهل سنت شهر بستك با مخاطب قرار دادن پسران و دختران جوان و همچنین والدین آنها بر مواظبت مداوم و مستمر از فرزندان تاکید کرد و این اقدام را سبب رشد مثبت و کاهش معضلات جامعه برشمرد.

وی بیان کرد: ارتباط دختر و پسر از مسائلی است که نباید از کنترل والدین خارج شود زیرا آسیب های آن به خود و جامعه باز می گردد و مشکلاتش بسیار و افکار را نیز تا آخر عمر درگیر می کند.

شیخ بویه تاکید کرد: انسان برای برقراری ارتباط نیازمند انگیزه است و این انگیزه نباید سبب سوء استفاده شود و صحیح ترین ارتباط و انگیزه، ازدواج است که آن هم با آداب و رسوم خاص انجام می شود.

انتهای خبر/ مرتضی دلاوری