چهارشنبه, 30 خرداد , 1397
18:56:10 - سه شنبه 12 ارد 1396
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امنيت و اقتصاد پويا ضامن توسعه و پيشرفت كشور است
در حاشيه ديدار كارگران و جانبازان با فرماندار بستك، مهندس پرتابيان امنيت و اقتصاد پويا را دو مولفه حياطي در جهت رشد و شكوفايي كشور برشمرد.

به گزارش جهانگیریه؛ عبدالله پرتابيان فرماندار بستك با اشاره به نام گذاري سالجاري توسط امام خامنه اي  به سال اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال، مسئله اشتغال را يكي از دغدغه هاي مقام معظم رهبري در خصوص وضعيت معيشت مردم عنوان كرد و افزود: آنچه ما امروز در بحث امنيت داريم حاصل خون شهدا و جان فشاني هاي ايثارگران، جانبازان، آزادگان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است كه انقلاب و نظام را پاسداري نموده اند و جهاد اقتصادي نيز به عنوان اولويت امروز نظام از اهم موضوعات كشور مي باشد كه در راستاي منويات مقام معظم رهبري و برنامه هاي دولت تدبير و اميد توانسته ايم بر بسياري از مشكلات اقتصادي فائق آييم و رشد اقتصادي كشور، كاهش تورم، كاهش نرخ بيكاري، افزايش توليد و صادرات و بهاي نفت، افزايش سرمايه گذاري، افزايش سرمايه غير نفتي و بهبود ناوگان حمل و نقل هوايي از جمله موفقيت هايي است كه در سال هاي اخير به دست آورده ايم و بايد در برنامه ششم توسعه و سال هاي آتي بتوانيم گام هاي بلند تر و موثر تري بردارم.

وی در ادامه به فعاليت هاي اقتصادي خيرين و سرمايه گذاران شهرستان در بخش كارآفريني اشاره و بيان نمود ايجاد شغل و كسب رونق و روزي حلال و كار و تلاش براي امرار معاش كمتر از جهاد در راه خدا نيست كه اين فرهنگ بايد در جامعه نهادينه گردد.

پرتابيان با تمجيد از نقش كارگران در توسعه و رونق اقتصادي شهرستان بستك افزود بيش از 1000 نفر از كارگران شاغل شهرستان در مشاغل سخت و زيان آوري همچون معادن و كارخانه هاي نمك، گچ، آسفالت و شن و ماسه اشتغال داشته و با كار سخت و طاقت فرسا در كنار ساير جمعيت كارگري شهرستان بستك كه بالغ بر 5000 نفر مي باشند نقش مهم و بسزايي را در توسعه شهرستان ايفا مي كنند.

دعوت به حضور و مشاركت حداكثري مردم در پاي صندوق هاي رأي با توجه به در پيش بودن سه انتخابات مهم براي سربلندي نظام مقدس جمهوري اسلامي از ديگر موضوعاتي بود كه فرماندار شهرستان بستك به آن اشاره کرد.

انتهای خبر/ آرش بستکی

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /