چهارشنبه, 30 خرداد , 1397
12:08:39 - یکشنبه 25 تیر 1396
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس جمهوری از نیروهای توانمند هرمزگانی در کابینه دوازدهم دعوت کند/ جوانان هرمزگانی در عرصه سازندگی و پیشرفت کشور می توانند نقش آفرینی کنند
نماینده مردم بندرلنگه، بستک و پارسیان در مجلس شورای اسلامی گفت: حداقل انتظار هرمزگانی ها از رییس جمهوری استفاده از ظرفیت نیروهای شایسته، توانمند، بی حاشیه و کارآمد هرمزگانی در سطح کابینه است.

به گزارش جهانگیریه؛ صبح امروز ناصر شریفی نماینده مردم بندرلنگه، بستک و پارسیان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار جهانگیریه با اشاره به شکل گیری کابینه جدید و معرفی وزرای پیشنهادی به مجلس گفت: کابینه جدید دکتر روحانی باید با تلاش و انگیزه مضاعف بتواند خدمات شایسته و ملموسی برای مردم بویژه در حوزه  تولید، اشتغال و نگاه عالمانه به مناطق کمتر توسعه یافته و توجه جدی به زیرساخت های مناطق محروم و کم برخوردار داشته باشد و برای آن ها برنامه ریزی کند.

نماینده مردم بندرلنگه، بستک، پارسیان در پاسخ به این سوال که کابینه جدید باید از چه ویژگی های برخوردار باشد خاطرنشان کرد: اصل شایسته سالاری، توانمندی و تخصص، داشتن روحیه جهادی، انقلابی و مردمی، اِشراف داشتن به مشکلات مردم در حوزه تخصصی از جمله ویژگی های انتخاب وزراست.

وی افزود: حداقل انتظار هرمزگانی ها از رییس جمهور استفاده از ظرفیت نیروهای شایسته، توانمند، بی حاشیه و کارآمد هرمزگانی در سطح کابینه، معاون وزیر، سازمان ها و استانداری هاست.

شریفی تصریح کرد: گلایه مردم و نخبگان هرمزگانی این است که چرا تاکنون هرمزگان در این زمینه حضور پررنگی نداشته و زمینه برای حضور نیروهای هرمزگانی در سطح ملی فراهم نشده است.

وی خاطرنشان کرد: جوانان هرمزگانی که دیروز در میدان جنگ تحمیلی و دفاع مقدس با هوشمندی و ذکاوت طراح و برنامه ریز بودند و مسولیت خطیر عملیات ها را مدیریت می کردند، امروز نیز در عرصه سازندگی، عمران و پیشرفت کشور می توانند هوشمندانه نقش آفرینی کنند.

عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس  افزود: از رئیس جمهوری انتظار است همچنان که هرمزگانی ها به ایشان اعتماد کردند ایشان نیز به هرمزگانی ها اعتماد کنند و ازظرفیت نیروهای توانمند، شایسته و کارآمد هرمزگانی در سطوح ملی و محلی  استفاده کند.

انتهای خبر/مرتضی دلاوری

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /