پنج شنبه, 30 آبان , 1398
18:39:54 - سه شنبه 19 ارد 1396
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بستک میزبان جشنواره استانی نبوی در هفته وحدت
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک از میزبانی بستک برای برگزاری جشنواره استانی نبوی در هفته وحدت خبر داد.

به گزارش جهانگیریه؛ داوود دادوند سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک در حاشیه نشست تخصصی با مسئولان انجمن های فرهنگی هنری و ادبی شهرستان، از میزبانی بستک برای برگزاری جشنواره استانی نبوی در هفته وحدت خبر داد و افزود: این رویداد مهم فرهنگی هنری در تقویم وزارت جزء برنامه های شهرستان بستک ثبت می شود که این رویداد می تواند عامل شکوفایی و باروری، تمام پتانسیل ها و ظرفیت های فرهنگی هنری نهفته در شهرستان شود.

وی هدف از برگزاری نشست تخصصی با مسئولان انجمن های فرهنگی هنری و ادبی شهرستان را تدوین برنامه های فرهنگی هنری سال جاری شهرستان و بحث و تبادل نظر و همچنین ارائه پیشنهادات توسط مسئولان انجمن ها عنوان کرد و افزود: ساماندهی و نتیجه گیری مطلوب از عملکردهای فرهنگی هنری در گرو تعامل، همکاری، هم فکری و مشورت متقابل مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با انجمن های زیر مجموعه است.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک حرکت خودجوش و فعالیت مستمر انجمن ها را نشان از پویایی فرهنگ و هنر در این شهرستان دانست و بر تمرکز زدایی فعالیت های فرهنگی هنری و اشاعه ی آن در سطح کلیه بخش های تابعه تأکید کرد.

وی با اشاره به فعالیت های فرهنگی و هنری هدفمند، جذب و سوق دادن گروه های دانش آموزی و دانشجویی را به سمت انجمن ها، ثبت آثار هنری و گروه های نمایشی را از جمله اهداف اداره برشمرد.

دادوند بستک را شهرستانی با تمدن و غنای فرهنگی دانست و مهم ترین هدف خود را زنده کردن ایده های هنرمندان عنوان کرد.

انتهای خبر/م.د

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /