پنج شنبه, 21 فروردین , 1399
20:51:31 - شنبه 28 فرو 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اللهم اشف کل مریض / بیایید با کمک های خود جان یک انسان را نجات دهیم
یکی از همشهریان بستکی جهت پیوند قلب با مشکل مالی مواجه است که بعد از پیگیری به عمل آمده دهیار روستا متن زیر را تایید نموده و ابراز امیدواری نموده که با کمک خیرین گرامی مشکل این همشهری برطرف گردد.

به گزارش خبرنگار جهانگیریه، به اطلاع می رساند عبدالرحمن منفرد ۴۷ ساله، اهل و ساکن روستای رودبار از توابع شهرستان بستک (استان هرمزگان) مدت زیادی است که برای درمان دختر جوان ۱۵ ساله اش که مشکل قلب دارند به مرکز درمانی و تحقیقاتی قلب شهید رجایی در تهران رفت و آمد دارند و هم اکنون جهت پیوند قلب در نوبت این مرکز می باشند. این نوبت با توجه به تماس های ما با مرکز درمانی مذکور نامشخص است و احتمال دارد در همین هفته نیز تماس بگیرند اما به امید خدا در اردیبهشت قطعی است.

 

هزینه پیوند قلب بسیار بالاست (۱۰۰میلیون تومان) و خوشبختانه وزارت بهداشت بخش قابل توجهی از آن را تقبل می کند اما با توجه به اینکه بیمار باید بعد از پیوند حدود چندین ماه شاید هم چندین سال برای معاینه، بیوکسی و…. یا در تهران ساکن باشد یا هم مدام رفت و آمد نماید و همه این هزینه ها اعم از ایاب و ذهاب، اسکان، مواد غذایی و دارویی هم زیاد است و آقای عبدالرحمن منفرد فردی کارگر و بسیار مستضعف می باشد توان پرداخت این هزینه ها را ندارد.

 

لذا از شما مردم شریف تقاضامندیم که دست این فرد را بگیرید و سهمی در این ثواب داشته باشید.

 

هیچ عملی در این دنیا مهمتر از نجات همنوع نیست. شاید هر کدام از ما آرزوی ساختن یک مدرسه یا مسجد را داشته باشیم ولی هم اینک حتی با کمک کم به این دختر جوان، ثواب ساختن مدرسه و مسجد نصیبمان می شود چه بسا ده برابرش.

 

بیایید با کمک های خود جان یک انسان را نجات دهیم.

 

شماره کارت به نام عبدالرحمن منفرد:

۶۰۳۷۶۹۴۰۴۸۳۵۵۰۷۱

شماره تماس عبدالرحمن منفرد:

۰۹۱۷۶۵۵۷۷۶۹

 

خداوند حافظ همه نیک اندیشان باشد. الهی آمین

 

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /