جمعه, 22 آذر , 1398
15:50:02 - چهارشنبه 8 شهر 1396
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرعامل شرکت توزیع برق هرمزگان در بستک گفت:
بزودی تمام روستاهای بالای ۱۰ خانوار هرمزگانی برق دار می شوند
مدیرعامل شرکت توزیع برق هرمزگان در حاشیه سفر استاندار هرمزگان برای افتتاح متمرکز پروژه های برق شهرستان بستک گفت: استان هرمزگان تا چند روز آینده دارای پوشش ۱۰۰ درصدی در تامین برق روستاهای کددار بالای ۱۰ خانوار می شود.

به گزارش جهانگیریه؛ محمد ذاکری، مدیرعامل شرکت توزیع برق هرمزگان در آخرین روز از هفته دولت و در حاشیه سفر استاندار هرمزگان برای افتتاح متمرکز پروژه های برق شهرستان بستک گفت: در راستای توسعه خدمات و شبکه برق شهرستان بستک، ۱۷ پست هوایی، ۱۰ کیلومتر شبکه توزیع فشار متوسط و فشار ضعیف و ۵۵۰ چراغ روشنایی معابر، با اعتبار بیش از یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان در هفته دولت به بهره برداری رسید.

وی افزود: در هفته دولت ۱۰۴ طرح برق رسانی به ارزش ۶۸۱ میلیارد ریال در سطح استان هرمزگان به بهره برداری رسید که این طرح ها شامل ۱۴۹ کیلومتر شبکه فشار ضعیف، ۱۹۸ کیلومتر شبکه فشار متوسط، ۸۲۲ دستگاه پست توزیع، ۶ هزار و ۶۰۱ دستگاه چراغ روشنایی و برق دار شدن ۶ روستای بالای ۱۰ خانوار هرمزگان است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق هرمزگان عنوان کرد: اجرای این طرح ها موجب افزوده شدن ۱۲ هزار و ۳۶۷ مشترک جدید به تعداد مشترکان شده است که در حال حاضر ۶۴۰ هزار مشترک در استان وجود دارد که از این تعداد ۵۱۰ هزار مشترک خانگی هستند که ۸۲ درصد مشترکان شرکت توزیع برق هرمزگان را شامل می شوند.

وی اظهار کرد: ۲ روستای بالای ۱۰ خانوار در دست برق رسانی است که در چند روز آینده و با تکمیل عملیات برق رسانی به آنها، هیچ روستای کددار بالای ۱۰ خانوار بدون برق در هرمزگان نخواهیم داشت و البته این طبیعی است که هر ساله، تعدادی روستا کددار شده و به این مجموعه اضافه شوند و برای برقدار کردن آن روستاها نیز اقدام خواهد شد. در سالجاری برای برقدار کردن روستاهای کددار، ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اختصاص یافته است.

 

 

انتهای خبر/مرتضی دلاوری

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /