خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/10/09 21:13
شناسه خبر : 80850

وظیفه بسیج هنرمندان، ترویج اسلام و تفکرات بسیجی با ابزار هنر است / سلیم چناجن مسئول کانون بسیج هنرمندان بستک شد

فرمانده ناحیه سپاه بستک در مراسم تودیع و معارفه مسئول کانون بسیج هنرمندان، وظیفه این قشر از بسیجیان را ترویج اسلام و تفکرات بسیجی با ابزار هنر دانست. ...

به گزارش جهانگیریه؛ سرگرد محمد مهدی زارع خفری، فرمانده ناحیه سپاه بستک در مراسم تودیع و معارفه مسئول کانون بسیج هنرمندان که در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک برگزار شد وظیفه بسیج هنرمندان را ترویج اسلام و تفکرات بسیجی با ابزار هنر عنوان کرد.

وی افزود: هنری که در راستای معرفی اسلام و ارزش‌های انقلاب و دفاع مقدس باشد مقدس است و باید مدافع این هنر بود.

فرمانده ناحیه سپاه بستک یکی از راه‌های مقابله با استکبار جهانی و فرهنگ غرب را نشان دادن حقایق اسلام دانست که باید ارزش ها و مبانی انقلاب را از طریق حوزه های مختلف هنر به جوانان شناساند.

وی یکی از وظایف بسیج هنرمندان را شناسایی تهدیدات و آسیب های عرصه فرهنگ و هنر و ارائه راهکارهای عملی برای رفع آنها عنوان کرد که هنرمندان بسیجی می توانند با خلق آثار هنری در تراز انقلاب اسلامی وظیفه خود را ادا کنند.

سرگرد زارع خفری شناسایی هنرمندان متعهد، مستعد و آموزش آنان را از دیگر وظایف بسیج هنرمندان دانست.

گفتنی است در این مراسم که با حضور سرهنگ آصف زامیران مسئول سازمان بسیج هنرمندان سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان برگزار شد برادر بسیجی سلیم چناچن به عنوان مسئول کانون بسیج هنرمندان شهرستان بستک معرفی و از زحمات 4 ساله برادر بسیجی علی زماندوست تقدیر شد.

انتهای خبر/ مرتضی دلاوری