سه شنبه, 19 آذر , 1398
14:00:56 - جمعه 8 دی 1396
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خطيب نماز جمعه اهل سنت شهر بستك:
سفارش خداوند، مهربانی و ترحم در برابر تمام کائنات است
خطيب نماز جمعه اهل سنت شهر بستك گفت: پیامبر اسلام(ص) همواره اصرار بر هدایت و سعادت مردم داشت و در رسیدن به این هدف، به مردم عشق می ورزید و از هیچ تلاشی دریغ نمی کرد.

به گزارش جهانگیریه؛ سید محمدیوسف حسینی نژاد، خطيب نماز جمعه اهل سنت شهر بستك در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه با اشاره به شخصیت پیامبر اسلام(ص) گفت: تمام صفات نیک مومنین همچون قلبی رحیم و مهربان، چهره‌ای شاد و بشاش، زبانی نرم، لطیف و شیرین و گویا و همچنین دستی بخشنده، در پیامبر اسلام(ص) وجود داشت و ایشان همواره اصرار بر هدایت و سعادت مردم داشت و در رسیدن به این هدف، به مردم عشق می ورزید و از هیچ تلاشی دریغ نمی کرد.

وی افزود: رحمت خداوند تمام کائنات را فرا گرفته است و می بایست به تمام انسانها و مخلوقات عالم مهرورزی، مهربانی و ترحم کرد زیرا خداوند به اینها سفارش کرده است و مومنین بهره مند از این ویژگیها، اهل سعادت و بهشت هستند اما بر خلاف آن، سنگدلی نشانه گمراهی و جهل است که خداوند افراد سنگدل را گرفتار عذاب و جهنم می کند.

حسینی نژاد در ادامه با اشاره به برگزاری همایش “نیم قرن حضور در عرصه وحدت” در هفته جاری که به مناسبت نکوداشت از حاج آقا سید محمد قتالی، امام جمعه شهر بستک برگزار شد، از حضور پرشور مردم در این همایش تقدیر کرد و این حضور را نشانه قدرشناسی و موقعیت شناسی مردم شهرستان دانست که با حضور خود، از زحمات ۵۰ ساله امام جمعه شهر در تمام عرصه های دینی و سیاسی تقدیر کردند.

انتهای خبر/ مرتضی دلاوری

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /