یکشنبه, 10 اسفند , 1399
13:03:29 - شنبه 30 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده سپاه بستک در مراسم 9 دی؛
بصیرت مردم پیچیده ترین فتنه را در سال 88 خنثی کرد
فرمانده سپاه بستک در مراسم 9 دی گفت: فتنه ۸۸ یکی از پیچیده ترین برنامه ریزی های دشمنان بر علیه نظام بود که کشور را تا مرز فروپاشی برد اما بصرت مردم سبب نابودی نقشه های دشمنان نظام شد.

به گزارش جهانگیریه؛ سرهنگ محمد مهدی زارع خفری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بستک در مراسم روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، در جمع شرکت کنندگان در این مراسم گفت: روز ۹ دی، روز پیوند مردم با رهبری و تجدید میثاق با آرمان های جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: دشمنان نظام از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون، نقشه های زیادی را برای مقابله با این انقلاب طرح ریزی کردند که از میان می توان به کودتای نظامی، تجزیه طلبی های اوایل انقلاب در گوشه و کنار کشور و یا فتنه در سال های ۷۸ و ۸۸ اشاره کرد.

فرمانده سپاه بستک اظهار کرد: فتنه ی سال ۸۸ یکی از پیچیده ترین برنامه ریزی های دشمنان بر علیه نظام بود که کشور را تا مرز فروپاشی برد و متاسفانه برخی از خواص نیز در این امتحان مردود شدند.

وی تاکید کرد: دشمنان با خیال خام خود قصد داشتند انقلاب و کودتای مخملی را در کشور به سرانجام برسانند و با روش هایی همچون متشنج کردن جامعه با عنوان تقلب در انتخابات، برگزاری مجدد انتخابات با نظارت کشورهای غربی و نشاندن کاندیدای مورد نظر در این مسیر قدم برداشته بودند.

زارع خفری تاکید کرد: روشنگری مقام معظم رهبری در برهم چیده شدن فتنه ۸۸ نقش کلیدی داشت زیرا فتنه گران در بیانیه های خود با عباراتی همچون “امت خدا جو” مردم را به حضور در خیابان‌ها دعوت می کردند اما سرانجام در روز ۹ دی این فتنه بزرگ، توسط مردم بصیر خنثی شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بستک اظهار کرد: وظیفه امروز ما گوش به فرمان رهبری بودن و افزایش بصیرت است تا در غبار فتنه راه را از بیراهه تشخیص دهیم.

انتهای پیام/ مرتضی دلاوری

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /