سه شنبه, 8 بهمن , 1398
13:55:46 - جمعه 22 دی 1396
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه شهرستان بستك:
26 دی، یادآور دومین فرار شاه خائن از ایران اسلامی است
امام جمعه شهرستان بستك گفت: 26 دی ماه 57 از روزهای شیرین انقلاب اسلامی است زیرا در شرایطی که نه جامعه پذیرای سلطنت بود و نه شاه توان مقابله با سیل خروشان مردمی را داشت برای دومین بار در طول سلطنت خود از کشور فرار کرد.

به گزارش جهانگیریه؛ حجت الاسلام و المسلمین یونس قائدی، امام جمعه شهرستان بستک در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه ضمن توصیه به تقوای الهی و دوری از گناه، با انتقاد از تلاش برخی از جوانان، که برای یک شبه پولدار شدن دست به هر کار خلافی می زنند، قشر جوان جامعه را بر کار و تلاش و کسب روزی حلال تشویق کرد و اشتغال را علاوه بر کسب درآمد، عامل ایجاد آرامش روحی و روانی دانست.

وی با اشاره به بیانات رهبری بیان کرد: اقتصاد مقاومتی حصار کشیدن به دور خود نیست بلکه به ملت این امکان را می دهد تا حتی در شرایط تحریم نیز شکوفایی خود را حفظ کنند زیرا همواره هدف دشمن بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، نابودی انقلاب با فشار به مردم از طریق وضع انواع تحریم ها بوده است.

قائدی با اشاره به سالروز فرار شاه از کشور و پایان ظلم و دیکتاتوری اظهار کرد: انقلاب اسلامی در طول عمر خود روزهای تلخ و شیرین زیادی داشته است که 26 دی ماه 57 از روزهای شیرین آن است و امام (ره) آن را اولین مرحله در پیروزی ملت دانست.

وی افزود: این اولین فرار شاه نبوده است بلکه در جریان کودتای سال 32 نیز شاه از کشور فرار کرد اما با کمک آمریکا و انگلیس به کشور بازگشت ولی در سال 57 نه جامعه پذیرای سلطنت بود و نه شاه توان مقابله با سیل خروشان مردمی را داشت.

امام جمعه شهرستان بستک با اشاره به سالروز شهادت شهدای فداییان اسلام عنوان کرد: رهبری مبارزه خود را برگرفته از روحیه شهید نواب صفوی می داند که این عالم در شکل گیری انقلاب اسلامی نقشی اساسی ایفا کرد.

قائدی با اشاره به ناآرامی های اخیر تاکید کرد: مردم در برابر عده ای که بخواهند با اهداف شوم، امنیت را بر هم بزنند می ایستند و مجددا از مردم شهرستان بستک به علت برگزاری تجمع پرشور خود در حمایت از انقلاب، رهبری و آرمانهای نظام تشکر کرد.

انتهای پیام/ مرتضی دلاوری

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /