یکشنبه, 31 شهریور , 1398
23:12:12 - شنبه 17 تیر 1396
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بستک:
اولین خانه ورزش روستایی در شهرستان بستک افتتاح شد + تصاویر
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بستک از افتتاح اولین خانه ورزش روستایی در روستای محروم لاور شیخ خبر داد و افزود: هدف از راه اندازی خانه ورزش روستایی، ترویج و توسعه فرهنگ ورزش در مناطق محروم است.

به گزارش جهانگیریه؛ یوسف برلس رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بستک از افتتاح اولین خانه ورزش روستایی در روستای محروم لاور شیخ خبر داد و گفت: هدف از راه اندازی خانه ورزش روستایی، ترویج و توسعه فرهنگ ورزش در مناطق محروم و یکسان سازی رشته های مختلف ورزشی در روستاهاست.

وی با اشاره به هفته مبارزه با مواد مخدر افزود: گسترش امکانات ورزشی و راه اندازی خانه های ورزش روستایی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی موثر و باعث شور و نشاط در بین جامعه روستایی می شود و با توجه به پراکندگی و محرومیت برخی از روستاهای شهرستان، این خانه های ورزش روستایی می تواند به روستاییان برای افزایش شادی و نشاط کمک کند.

برلس با اشاره به برنامه ریزی برای اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در ایام تعطیلات تابستان عنوان کرد: خانه ورزش روستایی شامل امکاناتی از جمله: میز تنیس، فوتبال دستی، دارت و شطرنج است که این فرصت را به جوانان و نوجوانان روستا می دهد تا اوقات فراغت خود را در محیطی شاد و سالم بگذرانند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بستک از برنامه ریزی برای راه اندازی دومین خانه ورزش روستایی در روستای چاه دزدان شهرستان بستک خبر داد و اظهار کرد: خانه ورزش روستایی با همکاری اداره کل ورزش و جوانان، هیات روستایی و بازی های بومی و محلی استان و شهرستان و با اعتبار معین راه اندازی می شود.

برلس عنوان کرد: برای راه اندازی خانه های ورزش روستایی از فضاهای موجود استفاده می شود و اولویت راه اندازی با روستاهایی است که شوراها و دهیاری ها سالنی رو بدین منظور در اختیار اداره ورزش و جوانان قرار دهند و این اداره آن را تجهیز می کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بستک از همراهی زمانی بخشدار کوخرد هرنگ، رحمانی رئیس کمیته امداد بستک، مرتضی ایرانمنش رئیس هیات روستایی و سایر معتمدین روستای لاورشیخ که در این مراسم همراهی کردند تشکر کرد.

انتهای خبر/مرتضی دلاوری

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /